Merakla beklenen Exxen dizisi Gibi’nin 2. sezon 2. kısmı gösterildi. Kullanıcılar yeni bölüm hakkında araştırmalar yapıyor.

2021 senesinde yaşamımıza giren gülmece içerikli Gibi dizisinin ilk kısmı 31 Aralık 2021 Cuma günü, 2021 yılının son gününde Exxen platformunda yayınlanmıştı. İlk sezonunda beklenmedik bir başarı yakalayan Gibi, 2. sezon öncesi büyük bir fanatik kitlesi yakalamış durumda. Dijital dağıtım sektöründeki birinci yılını dolduran Exxen platformu, Gibi dizisi üstünden satışların büyük oranda artırdı.

https://ansiklopedika.net/exxenin-gibi-dizisinden-hafizalara-kazinan-alintilar.html

Gibi 2. sezon 2. bölümde neler oluyor?

Gibi 2. sezon 2. bölümde Yılmaz, Hollanda’daki halasının halısını çalan kişiyi bulmaya çalışıyor. İlkkan, babannesinden kalan evi üzerine almak için lüzumlu harcamaları karşılamak için “kendisinin armağan ettiğini iddia etmiş olduğu halıyı” Yılmaz’dan geri alıyor. Yılmaz, Ümran Abla’ya para biriktirerek ameliyat olmasına destek olmaya çalışıyor.

Mahallemizin sizin şeklinde gençlere ihtiyacı var. Adamsınız, adam!

Yılmaz eve döndüğünde İlkkan’ı kanlı bir halde yerde görüyor. İlkkan, Yılmaz’a borçlandığını itiraf ediyor. Sahibe Seher’in ilanı gördüğünü söyleyen İlkkan, onun kölesi olmayı kabul ettiğini ifade ediyor.

İlkkan, senin şu an canın mı yanıyor, yoksa gururun mu kırıldı?

Yılmaz, sahibe Seher’le dört günün geçiren İlkkan’a

İlkkan, kölelik anlaşması sonrası konuşulan parayı kendisinin almasını bekliyordu; sadece parayı ödemek zorunda kalacağını öğrenince dünyası başına yıkılıyor.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

  • Gibi 2. sezon 2. kısmı full hd seyretmek için buraya tıklayın.

https://ansiklopedika.net/gibi-2-sezona-damgasini-vuran-vucutcu-yalvac-karakter-analizi.html

https://ansiklopedika.net/gibi-dizisi-basrol-oyuncusu-yilmazin-karakter-analizi.html

Gibi dizisi 2. sezon hakkında

Gibi 2. sezon ilk olarak 31 Aralık 2021 Cuma günü yayınlanmaya başladı. Halen 2. sezonu yayınlanmaya devam ediyor.

Sezon içiBölüm NoBaşlıkYayın TarihiPlatform113“Vücutçu Yalvaç”31 Aralık 2021Exxen214“Kuki”7 Ocak 2022Exxen315“Bej”14 Ocak 2022Exxen416“Sokak Röportajı”21 Ocak 2022Exxen517“Çaça ve Cosplay”28 Ocak 2022Exxen618“İki İçi Dışı Bir Şahıs”4 Şubat 2022ExxenGibi 2. sezon künyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir