Exxen platformunda gösterilen Gibi dizisinin 2. sezon 7. kısmı 11 Şubat 2022 Cuma günü gösterildi. İzleyiciler “Gelin Başı” başlığını taşıyan yeni bölümün full hd tek parça olarak nereden izleyebileceklerini araştırıyorlar.

İkinci sezonu 31 Aralık 2021 tarihindeki “Vücutçu Yalvaç” bölümüyle başlamış olan Gibi dizisinde gösterim faaliyeti hız kesmeden sürüyor. Şimdiye kadar gösterilen 7 bölüm seyirciden büyük bir ilgi görmüş oldu ve Exxen üyelik satışlarının artmasına sebebiyet verdi.

Gibi dizisinin 2. sezon 7. kısmı Yılmaz ve İlkkan’ın evde tekli koltukta oturmuş olduğu bir sırada Yılmaz’ın parasını geri almak için satın alan hizmetlerine bağlanmak istediği sadece bekleme esnasında müzik dinlediği bir telefon görüşmesi sahnesiyle açılıyor. Ağlamaklı bir yüz ifadesiyle Ersoy’un sahneye dahil olmasıyla geçen yıl Tekvando’ya yazıldığı anlaşılan Yılmaz’ın alacağını geri almak istediği anlaşılıyor.

“Ersoycum bak, ben seni senelerdir tanırım. Beni kandıramazsın. Bu yüzündeki banyo pembeliğinin arkasında başka bir şey var.”

Yılmaz, Ersoy’a

Ersoy, çocukluğunun birlikte geçmiş olduğu Hümeyra’nın düğününe çağrı edilmiştir ve bu davetin gerginliğini taşır. Şu sebeple üniversiteye kadar her şeyleri birlikte geçmiştir. Yılmaz ise Ersoy’a bir yalan uydurarak düğüne gitmeyebileceğini söyler. Sadece Ersoy, Hümeyra’nın annesiyle kendi annesinin yakın dost olduğu nedeni öne sürülerek düğünüe gitmesi gerektğini söyler.

Gibi Exxen 2. sezon 7. bölüm full hd tek parça izle

Gibi dizisinin yeni kısmı olan 2. sezon 7. kısmı seyretmek için burayı ziyaret edin. Exxen aboneliği gerektirir. Exxen, üyelerine 19,90’dan başlamış olan reklamlı ve reklamsız üyelik paketleri sunuyor.

Sezon içiBölüm NoBaşlıkYayın TarihiPlatform113“Vücutçu Yalvaç”31 Aralık 2021Exxen214“Kuki”7 Ocak 2022Exxen315“Bej”14 Ocak 2022Exxen416“Sokak Röportajı”21 Ocak 2022Exxen517“Çaça ve Cosplay”28 Ocak 2022Exxen618“İki İçi Dışı Bir Şahıs”4 Şubat 2022Exxen

Dizi hakkında

Gibi, ilk kısmı 1 Ocak 2021’de gösterilen bir Türk dijital platform kuruluşu olan Exxen dizisidir. Günümüzde 2. sezonu yayınlanmaktadır. Başrol oyuncuları (Yılmaz rolünü yapan) Feyyaz Yiğit ve (İlkkan rolünü yapan) Kıvanç Kılınç’tır. İkinci sezonda “Ersoy” dizinin ana karakterlerinden biri olarak ortaya çıkmıştır. Dizi her bölümünde yüksek sahne süreleri ile görünen bir karakter konuk eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir