2021 senesinde yaşamımıza giren gülmece içerikli Gibi dizisi Exxen platformunda yayınlanıyor. İlk sezonunda beklenmedik bir başarı yakalayan Gibi, 2. sezon öncesi büyük bir fanatik kitlesi yakalamış durumda. Dijital dağıtım sektöründeki birinci yılını doldurmaya hazırlanan Exxen platformunun, Gibi üstünden satışlarını çoğaltması mümkün görünüyor.

Gibi dizisinin 1. sezonunda toplamda 12 bölüm gösterildi. Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç dizide öne çıkan performanslarıyla toplumsal medyada şimdiden geniş bir fanatik kitlesi oluşturmayı başardı. 1. bölümün altında yüksek beğeni alan bir yorumda şu şekilde denilmiş: “Fazlaca güzel bir bölümdü. Hakikaten yaşamın içinden karakterler var. Gerçeklikle ilgisi olmayan tek şey polisin derhal intikal edip mağdurları koruyacak şekilde hareket etmesi olmuş.”

Gibi dizisinin 2. sezonu dizi severler tarafınca merakla planlanıyor. Bu merakı Exxen, ilk olarak kendi web sitesinde yayınladığı fragmanla giderdi. Sadece Youtube’daki hesabına oldukça geç yükledi. Yeni sezonun yayınlanmasına azca bir süre kala ikinci bir yeni sezon tanıtım videosu daha geldi. İşte Exxen’in Gibi dizisinin yeni sezon fragmanları…

  • Exxen’in Gibi dizisinin yeni sezonu (2. sezon) ne süre, hangi tarihte yayınlanacak?

Gibi dizisi nedir?

2021 yılının ilk gününde kurulan Exxen platformunun web dizisi alanında geliştirdiği ilk ürünlerden kabul edilen Gibi dizisi kısa bir süre içinde Türkiye’de popülerlik kazanmayı başardı. 27 Mart 2021’de Exxen, Gibi dizisinin ilk bölümünün tamamına Youtube’da erişim imkanı sağlamış oldu ve bu bölüm şimdiye kadar 1.5 milyondan fazla kez izlenme aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir