2. sezon için oldukça bekledik fakat değdi! Gibi Exxen yeni sezonunun ilk kısmı 31 Aralık 2021’de gösterildi. Dizinin tutkunları 2. sezonun hangi gün yayınlandığını araştırıyor.

Yılmaz ve İlkkan, devamlı olarak birbiriyle didişmekte olan iki dost. En büyük özellikleri ise bayağı hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı devamlı becermek. Küçücük vakaları inanılmaz bir ustalıkla büyütüyor, işleri saç baş yolduracak seviyeye getiriyorlar. Onlar her gün yaşadığımız talihsizliklerin, garip olayların ve çaresizliklerin cisimleşmiş hali.

Gibi dizisi genel kurgusu

Gibi Exxen dizisi hangi gün oynuyor?

Gibi Exxen dizisinin hangi gün yayınlandığını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Dijital içerik platformları bir çok vakit bir diziyi bütünüyle yayınlamayı, kullanıcıyı saatlerce ekran başına kilitlemeyi sever. Sadece Blutv’de olduğu şeklinde Exxen de içeriklerine ilişik bölümleri tıpkı tv dizileri şeklinde durağan(durgun) günlerde yayınlamayı tercih ediyor.

  • Gibi Exxen 2. sezon 1. bölüm full hd izle!
  • Gibi Exxen 2. sezon 2. bölüm fragman izle!

31 Aralık 2021 Cuma günü 2. sezonun ilk kısmı gösterilen Gibi dizisi bundan sonrasında da ikinci bir karar alınmadığı sürece Cuma günü yayınlarına devam edecek. 2. sezonun kaç bölümden oluşacağını kestirmek şimdilik zor, sadece Exxen, dizinin yapımcısından daha çok bölüm üretmesini talep edebilir. Bundan dolayı Gibi, geniş kitleler tarafınca şimdiden takip edilmeye başlandı.

Exxen’in yayın haklarını elinde bulundurduğu pek oldukça dizinin Cuma günü yayınladığı görülüyor. Bu tercihin hafta içi yorgunluğunu yeni içeriklerle gidermek isteyen kullanıcılara yönelik alındığı tahmin ediliyor. Bundan dolayı çalışan birinin geceleri sadece Cuma ve Cumartesi akşamları için uzatması beklenebilir.

  • Exxen platformunda Gibi dizisinin sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir