Gmail gelen kutusuna ulaşmak tek yapmanız ihtiyaç duyulan bir tane gmail hesabı almanız olup peşinden giriş yaparak Gelen Kutusuna giriş yapmanızdır. Hesabınıza giriş yapamıyorsanız mail adresinizi ve şifrenizi denetim ederek yeniden demeniz olacaktır. Doğru bilgiler ile açılır eğer teknik bir problem var ise bir süre sonra yeniden demeniz gerekecektir.

İnternet üstünde önder konumda olan Hotmail artık mail servisinde tahtını google’nin sunmuş olduğu hizmet gmail’e kaptırmış durumda görülüyor. Gelişmiş ayarları ile beraber istediğiniz şekilde kullanım sağlamaktadır. Sistemde problem olmadığı şeklinde anında yazışma kurma imkanı tanımaktadır.

Gmail hesabı almak istiyorsanız mail.google.com adresine girerek kayıt olabilirsiniz. Bugünlerde kullanıcılar gelen kutusuna girmekte problem yaşamakta o tarayıcınızdan dolayı meydana gelmektedir. Bir başka web tarayıcısında açın mailinize girdiğiniz takdirde direk gelen kutusuna ulaşabilirsiniz. Hesabınıza giriş yapmadıysanız eğer o süre kullanıcı adı ve şifrenizi doğru şekilde girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir