İlk kısmı 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1 ekranlarında gösterilen ve günümüzde 3. sezonu yayınlanmakta olan Gönül Dağı dizisinde Aylin karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte oyuncunun gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, nereli olduğu ve hangi üniversiteden {mezun olduğu} ile ilgili bilgiler. Detaylar yazımızda…

TRT 1 ekranlarının yüksek reytingli dizisi Gönül Dağı’nda 3. sürem heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Dizinin yeni sezondaki ilk kısmı 3 Eylül 2022 tarihinde gösterilen 66. bölümle seyirci ile buluşmuştu. Peki dizide Aylin karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Gönül Dağı Aylin kaç yaşlarında, nereli? Hangi eğitim kurumundan mezun oldu?

Gönül Dağı Aylin kimdir?

TRT 1 ekranlarında gösterilen Gönül Dağı dizisine Yerbilim mühendisi Aylin olarak dahil olan Berfin Kıymaz kimdir

Berfin Yılmaz 1999 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu, 170 santimetre uzunlukta ve 52 kilogram ağırlığındadır. Berfin Kıymaz iyi aşama de İngilizce bilmektedir ve en oldukca gezmeyi, doğayı sevmektedir. Ankara’da bulunan Kabiliyet Evi Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro sahnelerinde de deneyim edinen Berfin Yılmaz, Gönül Dağı dizisinin ekibine katıldı. İlk dizi tecrübesini Gönül Dağı ile elde ediyor.

Berfin Yılmaz 2022 yılı itibariyle 23 yaşındadır. Berfin Kıymaz İnstagram’da @berfinkiymaz kullanıcı adı ile 1.6 K takip edeni vardır.

Berfin Yılmaz nerelidir?

Berfin Yılmaz aslen Ankaralıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir