İlk kısmı 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1 ekranlarında gösterilen ve günümüzde 3. sezonu yayınlanmakta olan Gönül Dağı dizisinde Arzu karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? İşte oyuncunun gerçek adı, 2022 itibariyle yaşı, nereli olduğu ve hangi üniversiteden {mezun olduğu} ile ilgili bilgiler.

TRT 1 ekranlarının yüksek reytingli dizisi Gönül Dağı’nda 3. sürem heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Dizinin yeni sezondaki ilk kısmı 3 Eylül 2022 tarihinde gösterilen 66. bölümle seyirci ile buluşmuştu. Peki dizide Arzu karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Gönül Dağı ‘Arzu kaç yaşlarında, nereli? Hangi eğitim kurumundan mezun oldu?

Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir üslupla eserlerine yansıtan ve “Bozkırın kalemi” olarak tavsif edilen Mustafa Ziraatçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere karşın imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin hikayesine odaklanıyor.

Gönül Dağı Arzu kimdir?

Dizi severlerin merak etmiş olduğu mevzular içinde Gönül Dağı’nda ‘Arzu’ karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı, kaç yaşlarında ve nereli olduğu ve hangi okuldan {mezun olduğu} içeriyor. Arzu karakterine 2022 itibariyle 27 yaşlarında olan Türk oyuncu Gülsim Ali İlhan yaşam veriyor.

18 Şubat 1995 tarihinde Bulgaristan’nin Rusçuk kentinde dünyaya gelen Gülsim Ali İlhan Başkent İletişim Akademisi mezunudur. Ekim 2020’den bu yana Gönül Dağı dizisinde ana karakterlerden önde gelen Arzu rolünü canlandırıyor.

  • Buraya tıklayarak oyuncunun İnstagram hesabını ziyaret edin.
  • Gönül Dağı dizisindeki tüm oyuncuları keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir