Gönül Daği dizisi TRT1 ekranın da her hafta Cumartesi günü saat 20:30 seyircilerini ekrana bağlamayı başaran Gönül Daği dizisi Oyuncuları seyircileri ve takip edenleri tarafınca merak edilmekte Peki Gönül Daği Oyuncuları Ne Kadar Maaş Alıyor?, Gönül Daği Dizisi Nerede Çekiliyor? , Gönül Daği dizisi Oyuncuları Kimlerdir.

Gönül Daği Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Berk Atan ve  Gülsüm Ali İlhan in Baş rollerini paylaşmış olduğu bu dizide Bozkırın Ortasında yer edinen şirin ve minik bir kasabada yaşayan sıcakkanlı ve sevecen bir Anadolu insaninin öyküsü anlatılmaktadır.

  • Erdal Cindoruk (Ağıtçı Hüseyin)
  • Hazal Çağlar (Asuman Belediye Başkanı Münir beyin kızı)
  • Berk Atan (TANER Baş Rol )
  • Ecem Özkaya ( ZAHİDE)
  • Ege Aydan ( CELAL BEY)
  • Gülsim Ali İlhan ( DİLEK)
  • Semih Ertürk ( VEYSEL)
  • Yavuz Sepetçi ( CİRİTÇİ ABDULLAH)
  • Cihat Süvarioğlu ( Ramazan)

Gönül Daği Oyuncuları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Dizinin oyunculari ne kadar maas aliyor Her dizi yapımında oldugu benzer biçimde bu dizidede alinan ücretlerde farklılık olmaktadir. Gönül Daği dizisinde daha çok rol alan ve daha çok sahne alan oyuncular daha çok para kazanirken daha rolu olan ve daha azca sahne alan oyuncular daha azca kazanmaktadirlar. En fazla maaş alan dizi oyunculari her dizide oldugu benzer biçimde bu dizidede baş rol oyuncularidir. Peki Gönül Dağı dizisinin oyuncuları ne kadar kazanıyor? 

Berk AtanGulsim Ali Ilhan Gonul Dagi Oyunculari Ne Kadar Maas Aliyor

Berk Atan (Taner Baş Rol Oyuncusu) Ne Kadar Maaş Aliyor?

Taner Karekterini oynayan başarili oyuncu Berk Atan Gönül dagi dizisinden  20.000 Tl ile 40.000 Tl maas aldıgı tahmin edilmektedir.

Gülsim Ali İlhan ( DİLEK) Ne Kadar Maaş Aliyor?

Arzu Karekterini canlandıran Gülsim Ali İlhan Gönül dagi dizisinden  20.000 Tl ile 40.000 Tl maas aldigi belirtilmektedir.

Gonul Dagi Dizisi Oyunculari Kimlerdir

Semih Ertürk ( Veysel) Ne Kadar Maaş Aliyor?

Başrolden sonrasında en fazlaca rol alan ve sahne alan oyuncudur. Tanerin Amca Oglu rolünü canlandirmaktadir. Semih Ertürk ( Veysel) Gönül Dagi Dizisinden 10.000 Tl ile 20.000 tl arasi ücret aldigi aldigi tahmin edilmektedir.

Cihat Süvarioğlu ( Ramazan) Ne Kadar Maaş Aliyor?

Başrolden sonrasında en fazlaca rol alan ve sahne alan oyuncudur. Tanerin Amca Oglu rolünü canlandirmaktadir. Cihat Süvarioğlu ( Ramazan) Dizisinden 10.000 Tl ile 20.000 tl arasi ücret aldigi aldigi tahmin edilmektedir.

Nazlı Pınar Kaya (Cemile) Ne Kadar Maaş Aliyor?

Nazlı Pınar Kaya (Cemile)nin de  Gönül Dagi Dizisinden 10.000 Tl yada 20.000 Tl kazan sagladigi tahmin edilmektedir.

Ferdi Sancar (Dolmuşcu) Ne Kadar Maaş Aliyor?

Ferdi Sancar (Dolmuşcu) Gönül Dagi Dizisinden 10.000 Tl yada 20.000 Tl kazan sagladigi tahmin edilmektedir.

Gönül Daği Dizisi Nerede ve Hangi Şehirde Çekilmektedir?

Gönül Dagi Dizisi Eskişehirin Sivrihisar ilçesinde çekilmektedir. Dizide görülen Gedelli köyü, Nigdenin ulukişla ilçesine baglıdır. Senaryoda geçen gidelli köyü ise Eskişehirin Sivrihisar kazasının kırsal bölgesinde çekilmektedir.

Gönül Dağı Dizisinde Plakalar Niçin 66 ( Yozgat)

Gönül Dagi dizisi Yozgatta çekilmemektedir. Dizide her ne kadar vasıta plakalari 66 olasada , belde adları yer alsada Dizinin çekildi yer Anadolu şehri olan Sivrihisarda çekilmektedir. Şu demek oluyor ki Anlaşilan Şuki Dizinin Yozgatta çekildigi izlenimi verilmekte fakat dizi Eskişehirin ilçesi olan Sivrihisarin kırsal bölgesinde çekilmektedir.

Bu Yazılarda Dikkatinizi Çekebilir?

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Puan Ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir