Google Chrome kullanıcılarının yaşamış olduğu emek vermeyi durdurdu hatasının çözümünü anlatacağız. Google Chrome kullanımında yaşanmış olan sorunların çözümleri kolay olmaktadır uygulamanız ihtiyaç duyulan iki yöntem var bu tarz şeyleri takip etmeniz yeterlidir.

Kısa süre içersinde Google tarafınca gösterilen tarayıcı olan Google Chrome yaygın bir halde kullanılmaya başlandı. Kullanım ile beraber web üstünde çalışmalara devam edilebilir. Bugünlerde tarayıcıda görülen hata ise “Google Chrome Çalışmayı Durdurdu” hatası olmaktadır.

Çalışmayı Durdurdu hatası ise bugünlerde tarayıcıya aşırı yüklenilmesi ve bilgisayarınızın lüzumlu işlemci ayırmamasından dolayı oluşmaktadır. Gerektiğinden fazla yük yüklenen her şey kısa süre içersinde hata verebilir.

Chrome’ye yüklü olan İDM (İnternet Download Manager) var ise eklenti ayarlarından kaldırılması gereklidir. Oluşturulan sayfalarda indirme teklifi ve video tanımlamasından dolayı aşırı işlemci çalıştırmaktadır.

Çerezlerin yoğun olarak birikmesinden dolayı da kaynaklanabilir. Çerezleri silebilirsiniz üstünden yoğunluğu azaltılabilir silemiyorsanız Google Chrome’yi kaldırarak yine kurmanız durumunda sıfır ayarlar ile beraber problemi çözebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir