Google Chrome tam ekran modu iyi mi açılır? Bir çok Android cihazda, Chrome’da bir web sayfası açtığınızda, iOS cihazlarda olduğu benzer biçimde tüm ekranı kaplamaz.

Google Chrome Tam Ekran Modu Nasıl Açılır

Bunun sebebi, Android’de internet sayfalarına kendilerini iyi mi gösterdikleri mevzusunda iOS’ta olduğundan daha çok denetim verilmesidir. Sadece, cihazınızda tam ekran gezinmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız, Ayarlar > Gelişmiş > Deneysel Özellikler’e giderek ve ‘Tam Ekran Uygulamalarını Zorla’ seçeneğini etkinleştirerek bu özelliği açabilirsiniz.

İçindekiler

 Google Chrome Tam Ekran Modu Nasıl Açılır Widows 10

 Google Chrome Tam Ekran Modu Nasıl Açılır Widows 10

Bilhassa Google Chrome tam ekran modu iyi mi açılır Widows 10 seçenekleri konuşulduğu vakit karşımıza değişik alternatif seçenekler çıkmaktadır. Normal olarak ki bu durum Google Chrome tam ekran modu iyi mi açılır Widows 7 için de geçerliliğini korumaktadır.

Android’de Chrome kullanıyorsanız, tam ekran yapmanın kolay bir yolu vardır. Tam Ekran ve Tam Ekrandan Çık olmak suretiyle iki seçenekli minik bir menü açılana kadar tarayıcı penceresinde herhangi bir yere dokunup basılı tutmalısınız. Böylece tek ekrana kavuşursunuz.

Google Chrome tam ekran modu iyi mi açılır PC; Bilgisayarınızda tam ekran moduna geçmek istiyorsanız bunu işletim sisteminize gore değişik seçenekler halinde yapabilirsiniz. Eğer Windows ya da Linux işletim sistemi kullanıyorsanız F11 tuşuna basmanız tam ekran moduna geçmenizi mümkün kılacaktır. Mac bilgisayara sahipseniz; ⌘ + Ctrl + tuşlarına basmak durumundasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir