Arama motorlarından Google pek oldukça değişik mevzuya dair bilgiyi kısa süre içinde edinebileceğimiz ve lüzumlu argümanların tamamını listeler halinde sergileyen oldukça etkili bir portal olurken Google üstünde bazı kelimelerin aratılmaması kişinin ruhsal olarak kendini oldukça daha sıhhatli hissetmesini elde edecektir. Google üstünden aratılmaması gereken kelimeleri şu şekilde sıralayabiliriz…

Sakın bu kelimeleri Google’da aratmayın!

Bazı kelimelerin Google üstünden aratılması kişinin sağlığını büyük seviyede tehdit altına alan unsurların başlangıcında gelirken bu kelimeleri Google arama motoru üstünden aratmaktan kesinlikle kaçınmanız gerekmektedir. Google arama motoru üstünde milyonlarca kullanıcı pek oldukça değişik içinde ne olduğu veya kelimeyi aratma süreci içine giriyorken aratılan bazı başlıklar kişinin başını belaya sokabilme ihtimali içinde olabilmektedir. İnternet istenilen bilgiye son aşama kısa süre içinde erişebilmesini elde eden yararlı bir portal olurken bazı durumlarda bu arama motorlarında aratılan başlıklar kişinin başına dert açabilme ihtimali doğurmaktadır. Arama motorlarından önde gelen Google üstünde yerli yersiz aratılan kelimeler bazı durumlarda kişinin sağlığını büyük seviyede çekince altına sokabilme ihtimalini barındırırken Google üstünde kesinlikle aratılmaması gereken kelimeleri şu şekilde sıralayabiliriz;

1- Tripofobi

Görünmüş olduğu ilk andan itibaren kişinin fazlasıyla rahatsız hissetmesine yol açan bu görüntüler kişinin tripofobiye yakalanmasına niçin olmaktadır. Tripofobi, ender görülen fobi türlerinden bir tanesi olurken delik veya yuvarlak cisimlerin içinden çıkan bir ekip bileşenlerin görüntüsünden oluşmaktadır. Bu görüntü kişinin büyük seviyede rahatsız hissetmesine niçin olduğundan Google üstünden aratıldığında kişinin tripofobiye yakalanmasına niçin olmaktadır.

2- Fast food gıdaların içinden çıkan canlılar

Google üstünden aratıldığında kişinin büyük seviyede rahatsız hissetmesine yol açan görüntülerden bir tanesi şüphesiz fast food gıdalarının içinden çıkan canlılardır. Kişinin büyük seviyede fast fooda karşı soğumasına yol açan bu aratmaların sonucunda pek oldukça kişinin fast food tüketemediğini gözlemlemekteyiz.

3- Semptom ve hastalık araştırması

Google üstünden kesinlikle aratılmaması gereken durumlardan bir tanesi de şüphesiz semptom durumlarıdır. Aratılan semptomlar sonucunda her belirtinin sonu büyük seviyede kanser veya ölümle sonuçlandığı için bu süreç tamamıyla ruhsal olarak kendinizi fena hissetmenize niçin olacak durumların başlangıcında gelecektir.

4- Tahtakuruları

Tahtakuruları nezlinde Google üstünde çeşitli araştırmaların yapılması kişinin bilgilenmesine destek olan durumlardan bir tanesi olurken bazı kişiler için bu durum tamamıyla çeşitli temizlik hastalıklarının oluşmasına niçin olmaktadır. Bilhassa titiz insanların tahtakuruları hakkında yapmış olduğu araştırmalar sonucunda hastalıklarının oldukça daha ciddi boyutlarda olmasına niçin olurken bu kelimeye dair bilgileri merak etmemek oldukça daha sıhhatli olacaktır.

5- Ağız içinde oluşan kurtlar

Ağız içinde oluşan kurtlar şüphesiz her insanın rahatsız olmasını tetikleyen görüntülerden bir tanesi olacaktır. Ağız içindeki kurtçukların görüntüsü kişinin büyük seviyede tiksinmesini tetikleyen durumun en büyük başlatıcısı olurken bu aramayı Google veya başka arama motorlarında gerçekleştirmemek oldukça daha hayrınıza olacaktır.

6- Tüylü örümcekler

Bacaklarında dev gibi tüylerin olduğu böceklere dair aramaların yapılması kişinin rahatsız olmasını tetikleyen durumların başlangıcında gelmektedir. Büyük bacaklarında oluşan kalınca kıllara yakından bakmak son aşama etkisi altına alan ve kişinin gerilmesini sağlamaktadır.

7- Göbek deliği iltihabı

Göbek deliğinde çeşitli durumlar dolayısıyla oluşan iltihapların görüntüsü pek oldukça kişinin en oldukça tiksindiği hem de büyük seviyede korkmuş olduğu görüntüler içinde yer verilmiştir. Çeşitli hastalıklar veya göbek piercingi dolayısıyla kişinin göbek deliğinde olabilme ihtimali içinde olan bu görüntüleri kesinlikle aratmayın. Kişinin ruhsal olarak tekrara eski ruh haline dönmesini fazlaca zorlaştıran bu görüntüyü bu yaşınıza kadar görmediyseniz bu yaştan sonrasında görseli görmenizin herhangi bir anlamı da bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir