Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisi 1 Eylül 2022’de Amazon Prime Video hizmeti üstünden seyirci ile buluşurken kullanıcılar J. R. R. Tolkien’in meşhur kitap serisine dayanan dizide Durin IV karakterinin kim bulunduğunu, gerçek adını, yaşını ve nereli bulunduğunu araştırıyor. İşte ‘Durin IV’ karakteri hakkında bir rehber.

Serinin beyazperdeye uyarlanan ilk filminin üstünden 20 yıl geçtikten sonrasında Yüzüklerin Efendisi’nin artık bir dizisi var. Temmuz 2017’de bir fikirle başlamış olan hazırlıklar beş yıl sonrasında meyvesini verdi.

İnsanlara verilen dokuz güç yüzüğü amacına ulaştı ve kullanıcılarını Sauron’un hizmetine soktu. Bu dokuz köle Nazgul ya da yüzük tayfları olarak adlandırıldılar. Sauron Elfler ve insanların Son İttifak Savaşı’nda yenik düştü. İsildur Tek Yüzük’ü yok etmedi ve Tek Yüzük ona ihanet ederek onun ölümüne yol açtı.

  • Tüm oyuncuları ve karakterleri keşfedin.

Güç Yüzükleri Durin IV karakteri kim tarafınca canlandırılıyor?

Güç Yüzükleri üretim aşamasına geçmiş olduğu tarihten bu yana tüm mevzularıyla araştırılıyor. Dizide Durin IV karakterine 39 yaşındaki Galli oyuncu Owain Arthur yaşam veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir