Pazar günleri atv ekranlarında gösterilen Gül Masalı dizisinde Seyfi karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Gerçek adı, yaşı ve sosyal medya hesaplarının yanı sıra oyuncu ile alakalı tüm detayları edinin.

2022 yılının bahar aylarında yapımı planlanan ve çekimleri meydana gelen projenin ilk tanıtım videosu 14 Haziran 2022’de atv’nin Youtube sayfasında yayınlanmıştı. İlk bölüm 19 Haziran 2022’de gösterildi. Her Pazar atv ekranlarında gösterilen dizinin çekimleri Isparta ve İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Gül Masalı, annesinin ölmesiyle kendisine kalan miras yardımıyla geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca’nın ve Isparta’nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın öyküsünü mevzu alıyor.

Gül Masalı Seyfi kimdir, gerçek adı nedir?

Gül Masalı dizisinde Seyfi / Aşk Doktoru karakteri 61 yaşındaki Türk oyuncu Suat Sungur tarafınca canlandırılıyor. Suat Sungur (1 Mart 1961 Denizli, Türkiye doğumlu) Türk dizi ve beyazperde oyuncusu. İstanbul Üniversitesi mezunudur. İnstagram’da suatsungur1 kullanıcı adıyla varlık gösteriyor. 2022 yılının bahar aylarında Pastel Film tarafınca Gül Masalı dizisinde rol oynaması için işe alındı.

  • Dizinin resmi web sayfasını ziyaret edin.
  • Dizinin resmi Youtube kanalını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir