Pazar günleri atv ekranlarında gösterilen Gül Masalı dizisinde Tahir karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Gerçek adı, yaşı ve sosyal medya hesaplarının yanı sıra oyuncu ile alakalı tüm detayları edinin.

2022 yılının bahar aylarında yapımı planlanan ve çekimleri meydana gelen projenin ilk tanıtım videosu 14 Haziran 2022’de atv’nin Youtube sayfasında yayınlanmıştı. İlk bölüm 19 Haziran 2022’de gösterildi. Her Pazar atv ekranlarında gösterilen dizinin çekimleri Isparta ve İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Gül Masalı, annesinin ölmesiyle kendisine kalan miras yardımıyla geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca’nın ve Isparta’nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın öyküsünü mevzu alıyor.

Gül Masalı Tahir kimdir, gerçek adı nedir?

Gül Masalı dizisinde Tahir Aydın karakteri 51 yaşındaki Türk oyuncu Arif Pişkin tarafınca canlandırılıyor. Arif Pişkin (30 Kasım 1970 İstanbul, Türkiye doğumlu) Türk dizi ve beyaz perde oyuncusu. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İnstagram’da arifpiskin kullanıcı adıyla varlık gösteriyor. 2022 yılının bahar aylarında Pastel Film tarafınca Gül Masalı dizisinde rol oynaması için işe alındı.

  • Dizinin resmi web sayfasını ziyaret edin.
  • Dizinin resmi Youtube kanalını ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir