Toplumsal medya üstünde gülen yüz ifadesi iyi mi yapılır sizlere öğreteceğiz. Hepimiz benzer biçimde sizde bir oldukça smileyi kolaylıkla yaparak kullanabilir olacaksınız.

Feysbuk, google plus, twitter ve skype benzer biçimde toplumsal paylaşım sitelerinde bununla beraber arkadaşlarınız ile anlık mesajlaşma yapabilirsiniz. Mesajlaşma esnasında çömez kullanıcılara bilhassa dikkat çekeceğiz klavye üstünden kullanımları bilmediklerinden dolayı bazı ifadeleri yapmakta güçlük çekiyorlar. Yapacağınız ifade kullandığınız yerde desteklemesi lüzumlu mesela skype üstünden yapacağınız smileyler belli oluyor. Toplumsal paylaşım sitelerinde bu şekilde olduğundan dolayı rahat bir halde kullanabilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan oldukça kolay olup adımları sırasıyla takip ediniz. Gülücük işareti 🙂 yapmak zor olmayıp en çömez kullanıcılar dahi yapabilir.

Gülen Yüz yapılışı Shift + nokta ve Shift + 9 bastığınız takdirde 🙂 işareti ortaya çıkacak. İki nokta üst üste ve sola ayraç işaretinin koyulması sonucunda ortaya çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir