Avşar film tarafınca hazırlanan ve ilk kısmı 27 Nisan 2022 Çarşamba günü Fox TV ekranlarında gösterilen Gülümse Kaderine dizisi Çarşamba günü reytingleriyle kullanıcılar tarafınca araştırılıyor. Peki Gülümse Kaderine reytingleri iyi mi sonuçlandı? Listelerde kaçıncı sırada yer aldı?

27 Nisan 2022 Çarşamba reytingleri açıklandı mı?

Medya Faresi’nde yer edinen habere bakılırsa 27 Nisan 2022 Çarşamba gününün reytingleri açıklandı. Total seyirci grubunda birinciliği Müessese Osman, ikinciliği Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Kadir Gecesi Hususi, üçüncülüğü Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada Müessese Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Ramazan Luğu yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda ise birinci sırada Müessese Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Annenin Sırrıdır Çocuk yer aldı.

Gülümse Kaderine reytingleri iyi mi?

Gülümse Kaderine dizisinin AB İlk 10 Program sıralamasında 5. sırada, 20+ABC1 İlk 10 Program sıralamasında ise 4. sırada yer almış olduğu görülüyor. Dizi, Total’de ise 9. sırada kendisine yer buldu.

Gülümse Kaderine mevzusu nedir?

Eda ve Yaren Bursa’da yetiştirme yurdunda büyümüş, birbirlerini kardeş olarak kabul ederek kimsesizliklerini avutmaya çalışan iki genç kızdır. Yaren üniversite sınavına girip tıp fakültesini kazanarak hekim olmak istemektedir. Eda ise liseyi yarıda bırakmış, okuyarak bir yere varamayacağını düşünmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir