HAKMAR sabah açılışı saat 09.00 / akşam kapanışı saat 21.00. Çalışma saati içinde marketler zinciri hizmetlerine devam etmektedir. Besin ve birçok üründe evinize dost alışveriş mağazalarından biri. Kısa sürede mağaza sayılarını arttırarak kendi kurumsal yapısına geçiş yapmıştır. Kendi ürünlerini üreterek halka ucuzdan sunan mağazalardan biridir.

Hakmar Çalışma Saati

Sabah Açılış Saati:

09:00

Akşam Kapanış Saati:

21:00

Kuvvetli ve güvenilir ticarete adım atarak kısa sürede HAKMAR Besin ve HAKMAR Mağazacılık alanlarında hizmet vermiştir. Kısa sürede birçok alanda üretim faaliyetlerine başlamış olan şirkettir. Ürün satışlarında hammadde fiyatlarını göz önünde bulundurarak müşterilerine en uygun fiyatı sunmaktadır. Aldığınız ürünlerin etiket tutarları öteki mağazalara bakılırsa daha düşük olmaktadır. Hızla büyümeye devam ederek yeni şubelerini açmaktadır. Kendine özgü farklılıkları katarak müşteriler ile uyum ve itimat esaslı hareket etmektedir.

HAKMAR Güncel
Mağazacılık alanında birçok ürünü uygun fiyata sunmanın yanı sıra belirli günlerde güncel ürünler yayınlamaktadır. Dışarıda aldığınız ürünleri oldukca daha uygun fiyata HAKMAR mağazalarından alabilirsiniz. Ev vasıta gereçlerinden tutun okul kırtasiye malzemelerine kadar ürünler mağazalardaki raflarında yerini almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir