Karşınızdaki insanoğlunun size olan sevgisinden güvenilir olamıyor musunuz? Bunu anlamanın kolayı var. İnsanların aşka bakışları ve bu konudaki davranışları burçlarına nazaran biçim alır. Her burcun birbirinden değişik özellikleri vardır ve buna nazaran hareket ederler.

Yıldızların büyüsüne bir kez kapılan bir insan devamlı burçlara nazaran sınıflandırır herkesi. Bu kimi süre doğru kimi zamansa yanlış bir bakıştır. Burçların bilhassa aşkta değişik değişik özellikleri vardır. Kimi zaman size ruh ikiziniz benzer biçimde hissettiren biriyle tanışırsınız, kimi zaman de asla anlaşamadığınız biriyle. İşte bunu temel sebebi burçların karakteristik özelliklerine bağlı olan değişimlerdir. Burçların aşık olunca nasıl insanlara dönüştüklerini anlatıyoruz.

Koç burcu

Koç burcu

Koç burçları keyifli yapıdadırlar. Girişken, atak ve oldukça yürekli bir burç olan Koç, aşkını kolaylıkla belli eder. Aşık olması için karşısındaki insanoğlunun parlak zeka ve özgüvenli olması gerekmektedir. Yüksek bir egoya haiz olan Koç burçlarında kendini beğenmişlik had safhada olduğundan, sizin peşinizden koşmayacaktır. Ne kadar yoğun duygular hissederse hissetsin hep bir ego harbinde olacaktır. Koç burcunun karşısına onu etkileyecek birisi çıktıysa kesinlikle parlak zeka ve onu ileriye taşıyacak birisidir.

Boğa burcu

Boğa burcu

Boğalar yapıları gereği rahatına ve keyfine düşkün, ağır kanlı insanlardır. Toprak elementi üyesi Boğalar sakin ve durağan(durgun) insanlardır. Venüs yönetiminde oldukları için de dikkat çekici bir görünüme sahiptirler. Normalde birazcık hovarda olan Boğa burçları, aşık oldukları süre gözleri hiçbir şeyi görmez. Mükemmeliyetçi ve maddiyatçı Boğalar için aşık olmak o kadar da kolay olmasa bile, aşık oldukları süre tüm bu kriterleri unutabilirler. Kıskanç ve korumacı olan bu burç, size aşık olduysa yaşam boyu aynı aşkla devam edecek anlamına gelir. Güvene ve sadakate son aşama ehemmiyet veren Boğa burcu, ilişkisinde oldukça sadıktır ve karşı taraftan da aynı hassasiyeti bekler.

İkizler

İkizler burcu

İkizler burçları o kadar da sevilen karakterler değillerdir. Bunun sebebi, değişken ve tutarsız halleridir. Aşkta ise dengeye ehemmiyet veren İkizler burçları, aşık olduğunda bambaşka bir karaktere bürünür. İkizlerin tek problemi, aşkının kısa sürebilmesidir. Hava elementinde bulunan İkizler burçları, havai yapıya sahiptiler. Keyifli yapısıyla kolayla etkileneceğiniz İkizler burcu birini elinizde tutmak için fazladan bir çaba sarf etmelisiniz.

Yengeç burcu

Yengeç burcu

Su burcu olan Yengeçler, duyarlı ve duygusal insanlardır. Tutkulu bir aşk yaşayabileceğiniz Yengeç burçları, duyarlı bir yapıda olduklarından karşı taraftan da yüksek bir duyarlılık beklerler. Bu bazen karşı tarafı yorabilir sadece bir Yengeç ile aşk yaşamak gene de keyiflidir.

Aslan burcu

Aslan burcu

Aslan burçlarıyla aşk yaşamak oldukça zor olsa gerek. Egosu yüksek ve kendini beğenmiş bir burç olan Aslan burcu, çoğunlukla kendini düşünür. Bu da karşı tarafı zorlayacak bir özelliktir. Göstermeseler de oldukca duygusal olan Aslanlar, aşkta oldukça rekabetçidirler.

Başak burcu

Başak burçları titiz ve detaycı insanlardır. Aşık olduklarında bu detaycılıklarını bir kenara bırakamazlar ve bu da bazı sorunları bununla beraber getirir. Merkür merkezli olduklarından akıl ve mantığı hayatlarının merkezine koydukları benzer biçimde aşkın da merkezine koyarlar. Fazlaca duygusal görünmemeleri sebebiyle Başak birine aşık olduğunuzda sevgisinden yeterince güvenilir olamayabilirsiniz. Ek olarak eğer bir Başak burcu insanına aşık olduysanız sürpriz yapmadan ilkin iki kere düşünün zira onlar sürprizlere o kadar da açık değillerdir.

Terazi burcu

Terazi burcu

Tıpkı Boğalar benzer biçimde Teraziler de Venüs yönetimindedirler ve dış görünüşleriyle herkesi etkileyebilecek bir görünümleri vardır. Teraziler aşkta oldukça duygusal ve tutkulu insanlardır. Birinden hoşlandıklarında bunu ona hissettirirler. Eğer bir Teraziye aşık olduysanız oldukca şanslısınız anlamına gelir. Bazen tutarsızlaşan Terazi burçları, mükemmeliyetçi bir ruha haiz olurlar. Onları sakın sınamayın, bundan asla hoşlanmazlar.

Akrep burcu

Akrep burcu

Zodyaktaki en gizemli burç olan Akrepler, karşıdan zor ve sırlarla dolu görünürler. Tutkunun lügat anlamı olan Akrepler, aşık olduklarında karşısındaki insana kendini dünyanın en kıymetli varlığı benzer biçimde hissettirirler. Itimat kazanması zorluk derecesi yüksek Akrep burçları, sürpriz halletmeye da açıklardır.

Yay burcu

Yay burcu

Yaylar yapıları itibarıyla oldukca neşeli ve eğlencelidirler fakat aşk dendiğinde o kadar da pozitif yönde düşünülebilecek bir burç sayılmazlar. Mesuliyet işin içine girdiğinde ortadan kaybolabilen Yay burcu birine aşık olduysanız geçmiş olsun; işiniz oldukca zor. Aşık olduğunda onu elde etmek için yapamayacağı şey yoktur fakat elde ettiğinde de hevesi acele geçer. Uzun soluklu bir ilişki için uygun insanoğlu değillerdir.

Oğlak burcu

Oğlak burcu

Parlak zeka ve mesuliyet sahibi bir burç olan Oğlaklar, disipline oldukça ehemmiyet verirler. Bu özellikleri sebebiyle sizi korkutabilecek olan Oğlak burcu, aşık olduğunda aynı çizgide devam edemeyebilir. Kuralcı yapısını aşka düştüğü insan için hafifletebilen bu burç, sınırlarını gevşetir ve duygusal bir hale bürünür.

Kova burcu

Kova burcu

Zodyağın en parlak zeka burcu olan Kova burçları, bununla beraber deli dolu ve çılgındır. Aşkta söyleşi etmeyi ve düşünce alış verişi yapmayı oldukca severler. Sorumluluğa ehemmiyet veren bir Kovaya aşık olduysanız tatlı dilinizle onu tavlamalısınız.

Balık Burcu

Balık burcu

Su grubunun en duygusal ve duyarlı burcu olan Balıklar, aşkta aşırı oranda bir ilgi isterler. İlgi görmediklerinde hüngür hüngür ağlayabilirler ve bu karşı taraf için adeta bir sınava dönüşebilir. Tüm bu zor huylarına karşın aşırı koruyucu ve sahiplenici olurlar ve tüm kalbini açacak derecede severler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir