Burçlar, insanların karakterleriyle direkt ilgili olduklarından, pek oldukca insanı genel hatları ile burçlarından tanımak ve idrak etmek mümkündür. Bazı burçlar konuşkan, bazıları akıllı, bazıları ise yalana meyillidir. Bir insana yalan söylenmesi ise o insanoğlunun güveninin zedeler ve başkalarına karşı da bu itimat yavaş yavaş kırılır. Itimatı büyük seviyede zedeleyen bu durumda, insanoğlu birbirlerine eskisi benzer biçimde yakın kalamazlar. Yalan söyleyen bu burçların yalanını yakalamak oldukça zor olsa gerek şundan dolayı yalan söylemek hayatlarının bir parçası olduğundan bu mevzuda iyilerdir. İşte, uzak durulması ve güvenilmemesi ihtiyaç duyulan, oldukca iyi yalan söyleyen o burçlar.

En yalancı burçlar

İkizler burcu (22 Mayıs-22 Haziran)

İkizler burcu

İkizler burcu, dost canlısı olmasıyla sevilen ve dikkat çeken, sadece değişik ruh haliyle de bazen itici bulunan bir burçtur. Değişken ruh hali ile çok da fazla iyi bilinmeyen İkizler burcu, son aşama akıllı bir burçtur. Akıllı yapısı yardımıyla İkizler burcu oldukca kolay yalan söyler. İletişim kabiliyeti kuvvetli olan İkizler, bu kabiliyetini yalan söylemekte kullanırsa geçmiş olsun. Karşısındakinin yalanı fark etmesi imkansızdır. İkizler burcu, en oldukca yalan söyleyen burçlar içinde başı çeker.

Kova burcu (21 Ocak-19 Şubat)

Kova burcu

Kova burcu da yalan söyleme mevzusunda ustalaşmış bir burçtur. Kova burcu, dahi bir burçtur ve yalanını ayrıntılar üstüne inşa eder. Kova burcunun da yalan söylediğini idrak etmek oldukca büyük uğraş gerektirir ve bir Kova müsaade etmeden yalan söylemiş olduğu anlaşılması imkansız. Kova burcu da kolay yalan söyleyen burçlardan bir tanesidir.

Balık burcu (20 Şubat-20 Mart)

Balık burcu

Duygusal ve duyarlı yapısıyla malum Balık burcu, pek bilinmese de oldukça iyi yalan söyler. Söylediği yalana kendisi de inanır ve bu sayede karşısındakini de yalanına ikna eder. Manipülasyon gücü son aşama fazla olan Balık burcu, bu mevzuda eline su dökülemeyenlerden. Yalan mevzusundaki en büyük şansı ise ondan yalan beklenmemesidir. Bu yüzden yalanını fark etmek uzun vakit alır. Balık burcu da yalan söylemekte başarı göstermiş olan burçlardandır.

Akrep burcu (23 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcu

Akrep burcu, burçlar içindeki en gizem dolu burçlardan bir tanesidir. Düzgüsel şartlarda yalandan asla mi asla hazzetmeyen Akrep burcu, isterse pekala yalan söyleyebilen bir burçtur. Eğer bir Akrep burcuna birisi fenalık yaptıysa, hele de yalan söylediyse geçmiş olsun. Akrep bunun öcünü oldukca daha büyük ve geniş çaplı bir yalanla alacak anlama gelir. Akrep burcuna yalan söylendiyse ondan bir süre uzak durmak en iyisi olacaktır. Yaşadığını yaşatmakta bir usta olan Akrep, canı yandıysa can yakacaktır. Gizemli görünmüş olduğu için pek oldukca şahıs tarafınca güvenilmez bulunan Akrep, hakikaten lüzumlu bulunduğunu düşündüğü vakit yalana başvurur. Eğer yalan sevmiyorsanız, Akreple güzel bir kontakt kurabilirsiniz.

Terazi burcu (23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcu

Terazi burcu da yalan söyleyebilen ve bunu yaparken hastalık duymayan burçlar arasındadır. Terazi burcu yalan söylerse, karşısındakinin bu yalanı anlaması ve farkına varması oldukca zor olsa gerek. Arkadaşlarına karşı son aşama sadık ve güvenilir bir tavrı olan Terazi, yalanı çoğu zaman ilişkilerinde söyleme ihtiyacı hisseder. Terazi burcunun itimat veren tavrı ve yalan söylerken bunu inkar etmesi, partnerinin itimatını kazanmasını elde eden bir durumdur. Eğer bir Terazi en küçük bir tutarsızlıkta bulunuyorsa bilinmesi gerekir ki, yalan söylüyordur. Terazi burcu da en kolay yalan söyleyen burçlardandır.

Astrolojideki en güvenilir burç hangisidir?

Boğa burcu

Boğa burcu etrafındakiler tarafınca sevilen, oldukca güvenilen burçların önderlik yapar. Dürüstlük ve sadakat, bir Boğa için dünyadaki en mühim erdem olduğundan Boğa burcu bu mevzuda son aşama güvenilirdir. İstese oldukça kolay yalan söyleyebilecek olan Boğa burcu, bunu asla tasvip etmediğinden yalandan uzak durur. Bu anlamda sadakate ehemmiyet veren en dürüst ve güvenilir burç, Boğa burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir