Kişinin karakterinin oluşumda büyük seviyede tesirleri olan burçların, karakter üstünde büyük seviyede tesirleri bulunmaktadır. Bu özellikler kişileri birbirinden ayıran durumların başlangıcında gelmektedir. Bu burçların bazı durumlarda özellikleriyle ön plana çıkan bir ekip davranışları bulunmaktadır. Bazı burçların inanılmaz şansları bulunurken bazı burçlar şanssızlıktan asla bir işi rast gitmez. Bazı burçların enerjileri yüksek olurken de bazıları ortama büyük bir kasvet havasına bürümektedir. Bu burçların ahını aldığınız süre asla bir işiniz de rast gitmez ek olarak. İşte ortama yaydıkları negatif enerjiyle ön plana çıkan o burçlar…

Bu burçlarla aranızı sakın bozmayın

Bazı insanoğlu tarafınca inanılan bazı insanoğlu tarafındansa akla bile gelmeyen durumlar içinde yer edinen ah almak, bir kişinin canını yaktıktan sonrasında o kişini üzüntüsüyle beraber yakınışından meydana gelen bir durumdur. Bir kişinin fena dileğini üzerini çekmek olarak lanse edilen bu durum, bir çok süre ilerleyen süreçte kişinin işi ya da sağlığı noktasında pozitif yönde yönde seyretmeyeceğine işaret etmektedir. Bu burçlar verdikleri ahlar dolayısıyla büyük seviyede can sıkıntısına niçin olurken, kişilerin hayatlarına büyük seviyede tesir ediyor. İşte aldıkları ahlarla meşhur o burçlar…

Akrep burcu

Akrep burcu

21 Ekim 21 Kasım tarihler içinde doğan ve su grubuna mensup olan kişiler akrep burcudur. Akrep burçları genel özellikleri itibarıyla daha fazlaca kendi düşüncelerine ehemmiyet veren ve kendi düşünceleriyle hareket eden kişilerdir. Kendi davranışlarına bayağı fazla ehemmiyet veren akrep burçları, bir başkasının sözlerine aynı önemi vermez. Çoğu zaman kendi isteklerini hayata geçirmeye eğilimli olan akrep burçlarının, insan ilişkileri de fazlaca fazla güçlü değildir. Dış etkilerin ne söylediğine fazlaca ehemmiyet veren akrep burçlarının kuvvetli şeklinde görünen görünüşlerinin ardında fazlaca daha duygusal bir kimlik yatmaktadır. Kalpleri kolay kırılabilen akrep burcu, ilişki içinde şefkatli ve sadık olurlar. Hayatlarındaki kişiyi sahiden seviyorlarsa onları en merkezlerine alırlar. Yaşantılarında fena bir durumla karşılaşan akrep burçları, ah aldıkları zamanlarda kesinlikle tutarlar. Hisleri oldukça güçlü olan akrep burçlarının üzülmemesi ve ah almaması gerekmektedir.

Yengeç burcu

Yengeç burcu

22 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri içinde doğan kişiler su grubuna mensup olan yengeç burcudur. Yengeç burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal ve mantık çerçevesinde ilerleyen kişilerdir. Toplumsal hayatları da bir fazlaca kuvvetli olan yengeç burçlarının arkadaşlık ilişkilerine de ehemmiyet verirler. Sosyalleşmeyi sevseler dahi para harcamak onlar için değildir. Daha fazlaca telefon üstünden lüzumlu konuşmaları yapmayı seven yengeç burçları, başarıyı da bir fazlaca severler. Başarı göstermiş olmak için nerede ise her mevzuda girişken olan yengeç burçlarının bazı durumlarda ortaya atılganlık yaptığını da gözlemlersiniz. Hususi ilişkilerinde bir fazlaca duygusal olan yengeç burçlarının canının sıkılmasına kesinlikle izin vermeyin. Derinlemesine bir üzüntü içine giren yengeç burçlarının ah aldığında tutması oldukça garantilidir.

Başak burcu

Başak burcu

23 Ağustos – 23 Eylül tarihleri içinde doğan ve toprak grubuna mensup olan kişiler başak burcudur. Başak burçları genel özellikleri itibarıyla ilgilendikleri mevzularda başarıya ulaşmış olan ve bu başarılarıyla da övünmeyi seven kişilerdir. Başak burçlarının bu tavırları etraftan pofpoflanmayı sevdikleriyle de örtüşmektedir. Hepimiz tarafınca onaylanmak ve ilgi görmek başak burçları için oldukça keyifli bir durumdur. Neredeyse her mevzudan kendilerini savunma etmeyi seven başak burçlarına hiçbir mevzuda haksızlık yapmayı aklınızın ucundan bile geçirmeyin. Mantık çerçevesinde hareket etmeyi seven başak burçları ustalıkla bu durumu fazlaca güzel bir şekilde püskürtecektir. Haksızlık yaptığınız alandan vurulmamak ve üzülmemek için başak burcu insanlara haksızlık namına herhangi bir davranışta bulunmaktan kaçınmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir