Hayat Bugün dizisinin yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali otururken, uyarlama senaryo Ayça Üzüm ve Cansu Çoban tarafınca kaleme alınıyor. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Hayat Bugün dizisi 19 Ekim 2022 Çarşamba günü Show TV’de yayınlanmaya başladı. Dizide Hisarönü Hastanesi’nde yaşanmış olan insan hikayeleri anlatılıyor. Hayat Bugün dizisinde Doktor Derin kimdir? Gerçek adı, yaşı & oyuncu bilgileri…

Hayat Bugün dizisinde Doktor Derin karakterini Hande Doğandemir canlandıracaktır.

Hande Doğandemir kimdir?

Hande Doğandemir 22 Kasım 1985’te Ankara doğan Türk oyuncu, sunucu ve sosyologdur.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi sosyoloji kısmı mezunudur. İletişim sosyolojisi üstünde çalışmıştır. Ortaokul ve lisede Fransızca eğitim görmüştür. Üniversitede son sınıfta Erasmus ile Fransa’nın Lille şehrinde okudu. Tv ve kontakt sosyolojisi üstünde emek harcama yaparken kamera arkasında çalışmaya başladı ve kamera arkasında çalıştıktan sonrasında oyunculuğa başladı. Oyunculukla beraber TRT’de sunuculuk yapmış oldu.

İletişim sosyolojisi üstünde sav hazırlarken bir yapım şirketinde stajyerlik meydana getiren Hande Doğandemir çeşitli yapım ve rejilerde çalıştı. Kamera arkasında editör yardımcısı olarak son olarak program içinde ne olduğu hazırladı.

Onur Meşhur’nün yönettiği Şubat dizisinde geleceği düşünceleri gören lunapark sahibinin kızı Elem karakteriyle beraber eşzamanlı konuk oyuncu olarak tek bölümlük Leyla ile Mecnun dizisinde asla konuşmadan insanlara gülen Talih karakterine yaşam vermiştir.

Beyaz perde kariyerindeki ilk deneyiminde, Burak Aksak’ın Bana Masal Anlatma adlı filmimizde başrol olarak Ayperi karakterini canlandırdı.

Hande Doğandemir ‘in sevgilisi Furkan Palalı olarak bilinmektedir.

Hande Doğandemir instagram @handedogandemir olarak bilinmektedir.

Hande Doğandemir Dizileri

YılYapımRol2022-Yalnız ArkadaşızDilay2022-Hayat BugünDerin Nalbantoğlu2021-2022Annemizi SaklarkenHandan Güven2021HükümsüzFiliz2020Kırmızı OdaNesrin2019YüzleşmeMasal Karaca / Gonca Kalenderoğlu2018Can KırıklarıLeyla Akgün Doğan2017Muhteşem Yüzyıl: KösemHatice Turhan Sultan2016Hayatımın AşkıGökçe2015Racon: Akrabalarım İçinYağmur / Azra2013-2014Güneşi BeklerkenZeynep Yılmaz / Güzel / Sayer2013Leyla ile MecnunŞansŞubatElem–2012Böyle BitmesinCeylan Ağalıİbreti Ailemİpek ŞenocakYardımcı oyuncu2011-2012Sen de GitmeAslı2010Keskin BıçakAslı Karaağaç2009-2010KahramanlarZeynep Kayhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir