Hotmail günümüzün popülerliğini kaybeden mail servislerinden birisi oldu. Eskiden Messenger ile milyonlarca kişinin kullandığı servis artık Skype ile birleşerek tek rakibi olan Feysbuk’la savaşmaktadır. Feysbuk milyarlarca kişiyi kendine bağımlı etmesi ile eskiden kurulu olan toplumsal ağlara zarar vermiştir. Bugün kullanacağınız mail servisi ve skype hizmeti için Hotmail hesabına haiz olmanız gerekebilir. Servisleri elde eden mail sağlayıcısı ile dünya içinde bir bağınız oluşmaya adım atar.

Hotmail hesabına giriş yapacaksanız, giriş sayfasına girerek oradan lüzumlu olan işlerinizi yapabilirsiniz. Gelen kutusuna girerek size gönderilen tüm maillere erişebilirsiniz. Bugün web üstünde bir yere kayıt olurken sizin elektronik posta kısaca mail adresinizi istemektedir. Sizin gerçek bir web kullanıcısı olup olmadığınızı denetim ederek kendi güvenliklerini sağlamaktadır. Hotmail hesabınızın giriş sayfasına girmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Girdiğiniz sayfada hotmail üstünden aldığınız mail adresinizi yazarsınız ve onun altına şifrenizi yazmanız kafi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir