Çömez kullanıcıysanız hotmail hesabı almak birazcık zor olabilir bunu kolaylıkla sağlamak için size detaylı ifade halletmeye karar verdim. Resimleri adım adım izleyerek kendinize hotmail hesabı alabilirsiniz bununla birlikte Skype ile beraber kullanmanız mümkün olacaktır.

İlk ilkin hotmail hesabı almak için kayıt sayfamıza giriş yapmamız gerekiyor buraya tıklayınız

Sayfamıza giriş yaptık bizlerden istenen bilgiler olacaktır onları doğru bir halde giriniz,

Ad Soyad kısımlarını doldurduktan sonrasında ikinci kısma geçiyoruz orada mail adresimizin adı ve şifresi olacaktır genel anlamda karşılaşılan sorunlardan birisi kaydı bitirdikten sonrasında kaydımız olmaz bunun sebebi hotmail adresi başkası tarafınca kullanılıyor olmasıdır.

 

Derhal alt bölümde resimde gösterilen bir yer var şifrenizi unuttuğunuzda size destek olacaktır, hotmail posta kodu merak edilir ve kayıt olurken kim bilir genel anlamda siz oraya 34000 yazınız istanbulun posta kodu problem olmayacaktır var ise telefonunuz o kısma 545 şeklinde başlayarak başlangıcında sıfır olmadan giriniz olurda şifrenizi unutursanız size destek olacaktır.

 

Son kısmımızda ise kayıt etmek için doğrulama kodunu girmemiz gerekecek yazılar birazcık okunmayabilir daha net bir yazı görmek için Yeni yazana tıklayınız değişik bir yazı gelecektir.Altta bulunan kutuya yazdıktan sonrasında Kabul Ediyorum buna tıkladığınızda hesabınız kaydolmaya başlamış olacak ve 5-10 saniye içersinde kullanıma hazır olacaktır. Kimi zaman kayıt olmama şeklinde durumlarda baştan bilgilerinizi girin ve problem hotmail adınızdan dolayıdır ali olarka kayıt ederseniz olmaz bildiğiniz gibi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir