Hotmail gelen kutusunu açmak için e-posta servisinize giriş sağlayarak sizlere sunulan hizmetten parasız bir halde faydalanabilirsiniz.

Hotmail ile beraber gelen e-postalarınızı okuduğunuz şeklinde karşı tarafa gönderebilir yada yeni e-postalar iletebilirsiniz. Hotmail servisi ile beraber milyonlarca şahıs tarafınca etken bir halde kullanılmaktadır. Dünyada en oldukça yaygın şekilde kullanılan 2. e-posta hizmeti olmaktadır. Parasız olduğu şeklinde gelen mesajları silebilir arşivleyebilir yada hiçbir işlem yapmayarak saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Hotmail hesabınıza giriş için öncelikle buraya tıklayınız. Arkasından açılmasını bekledikten sonrasında açılacak sayfada sol tarafta “Gelen Kutusu” olacak tıkladığınız takdirde size gönderilen e-postaların tümüne erişim sağlayabilirsiniz. Hesabınız ile ilgili e-posta gönderip alma işlemlerinizi de aynı sayfa içersinden “e-posta yaz” tıkladıktan sonrasında yazınızı yazdıktan sonrasında gönderilecek olan e-posta girdikten sonrasında gönder tıklayabilirsiniz.

Hotmail haricinde kullanabileceğiniz mail servisi ise gmail olmalıdır Google tarafınca sunulmuş olduğu şeklinde etken bir halde kullanım yapabilirsiniz. Sizlere ayrılan 10GB den yüksek alan yardımıyla belgelerinizi dahi saklayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir