George R. R. Martin ve Ryan Condal tarafınca HBO için üretilen Amerikan fantastik drama dizisi House of the Dragon Türkiye’deki dizi severlerden büyük ilgi görüyor. Peki dizinin 7. kısmı ne zaman yayınlanacak?

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisine rakip olmak için HBO tarafınca ilk sipariş 2019 yılının ekim ayında verildi. Geniş kapsamlı bir hazırlık periyodunun peşinden dizinin ilk çekimleri 2021 yılının nisan ayında Birleşik Krallık’ta gerçekleştirilmeye başladı. 20 Temmuz 2022’de dizinin ilk resmi fragmanı Youtube’da gösterildi.

İlk kısmı 21 Ağustos 2022 tarihinde HBO’da gösterilen House of the Dragon dizisi Game of Thrones’daki olaylardan iki yüzyıl ilkin geçiyor ve Targaryer Hanedanı’nın mevzu ediniyor. Targaryen ailesinin tüm üyelerinin genç ve erişkin dönemlerinin detaylı olarak ele alındığı dizi ilk bölümüyle HBO rekoru kırmış ve geçtiğimiz aylarda 2. sürem için onay almıştı.

House of the Dragon 7. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Game of Thrones özlemini House of the Dragon ile gidermeye çalışan dizi severler 7. bölümün gösterim zamanı hakkında araştırmalar yapıyor. HBO tarafınca meydana getirilen açıklamaya bakılırsa House of the Dragon 7. kısmı 2 Ekim 2022 tarihinde yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir