Instagram Şifremi Unuttum, Instagram Gizyazı Sıfırlama iyi mi yapıldığını öğrenmek istiyorsanız o süre izleyeceğiniz adımlar yardımıyla yeni şifrenize haiz olabilirsiniz.

Fotoğraf paylaşım ağı olarak gösterim hayatına adım atmıştır. Kısa sürede ünlüler tarafınca kullanılarak televizyonlarda bir oldukca kez reklamı yapılmış oldu. Instagram olarak uygulama cep telefonlarından kullanıma açık olduğu şeklinde çektiğiniz tüm fotoğrafları toplumsal ağ üstünden milyonlarca kişiyle paylaşabilirsiniz. Takipçileriniz ile beraber keyifli süre geçirdiğiniz şeklinde ünlülerin o an ne yaptıklarına dahi tanık olacaksınız.

Instagram hesabınızın şifresini unuttuysanız eğer o süre hesabınıza giriş yaparken yanında Şifreni mi Unuttun? Tıkladıktan sonar yeni oluşturulan pencerede e-mail adresi ve kullanıcı adınızı girmeniz istenecektir. Belirttikten sonrasında ara tuşuna basıldığında “şifremi yenileme e-mail gönder” tıkladıktan sonrasında gelecek e-posta’da hesabınızın şifresini yenilemek için kod yollayacaktır. E-posta adresinizden yeni şifrenizi belirleyerek giriş sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir