İnstagram biliyorsunuz ki ki günümüzde toplumsal medya olarak en oldukca kullanılan platformlardan birisidir ve artık para kazanmak için bile İnstagram sayfaları açılmaktadır. Eğer ilk kere İnstagram sayfası açacaksanız o vakit İnstagram sayfa fikirleri nedir ? buna kesinlikle bakmanızı öneriyorum.

Instagram Sayfa Açma Önerileri

İnstagram ister minik isterse de orta büyüklükte bir işletmeler olsun bu yer tamamen pazar yeri olarak kullanılmaktadır ve insanoğlu bu alanda devamlı olarak paylaşımlar yaparak binlerce yada on binlerce takipçi toplamaktalar. Hemen sonra elde etmiş oldukları bu takipçilerden dolayı sayfaların da reklamlar paylaşarak ciddi anlam da gelirler elde ediyorlar.

Kısaca sizler de kendinize yada bir iş fikri olarak İnstagram da güzel sayfa açarak o yolda ilerleyip başarılar elde ederek paralar kazanabilirsiniz. Fakat doğal olarak her insanın fikri bu mevzuda farklıdır. Kimisi yalnız zaman geçirmek için açar kimisi de para kazanmak için. Her neyse İnstagram sayfa fikirlerine ve sayfa açarken de nelere dikkat etmemiz gerekiyor bu tarz şeyleri inceleyelim.

İçindekiler

Instagram Sayfa Açma Fikirleri

İnstagram Sayfa Açma İsimleri

Instagram Sayfa Açma Fikirleri

İnstagram kullanıcıları oldukca fazla takip edeni olan kişilerin paylaşımlarına görerek ve bu hesapları takip ederek kendileri de bir sayfa açmak isterler. Bizde bu mevzuyu detaylı bir halde araştırdık ve edinmiş olduğumuz fikirleri de sizlerle paylaştık.

1- Gülmece Sayfaları

İnstagrama baktığımız vakit karşımıza genel olarak en oldukca çıkan sayfalar içinde Gülmece sayfaları içeriyor. Fakat şunu da belirtmek isteriz ki gülmece sayfaları en riskli sayfalardan birisidir. Şu sebeple bu sayfada gülünç paylaşımlar yapılır ve sizin oldukca gülünç bulduğumuz şeyler , bir ihtimal başkaları tarafınca gülünç olmayabilir.

Aynı vakit da gülmece içeren paylaşımlar bazı durumlarda yanlış anlaşılmalara da niçin olabiliyor. Bu yüzden gülmece sayfası açtığınız vakit o sayfayı büyütmek hem oldukca zor hem de açarsanız oldukca dikkatli olmanız gerekiyor.

2- Satış Sayfaları

İnsanlara hem data vereyim hem de belli bir noktaya geldiğim vakit bir şeyler satayım düşüncesi var ise o vakit Satış sayfası tam da sizlere nazaran diyebiliriz. Günümüzde biliyorsunuz ki ki insanoğlu artık web ortamın da daha oldukca alışveriş yapmaktadır ve bu yüzden sizler de İnstagram satış sayfası açarak sayfanızı büyüttükten sonrasında aksesuar , ayakkabı , giysiler benzer biçimde ürünleri pazarlayabilirsiniz.

Fakat ne olursa olsun dostlar satış yapabilmeniz için kesinlikle organik ve gerçek takipçilerinizin olması şarttır. Şu sebeple yüksek takipçiniz yoksa ne yapmış olursanız yapın satış olmaz.

3- Informasyon Sayfaları

Informasyon sayfasın da genel olarak insanoğlu hem kendilerini bu alanda geliştiriyor hem de insanlara yararlı olan içerikler paylaşmaktadır. Eğer sizler de insanlara bilimsel ve tarihsel alanlar da bilgiler vereyim diyorsanız data sayfasını tercih edebilirsiniz.

Fakat bu alanda dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en büyük nokta emsalsiz bilgiler paylaşımı yapmanızdır. Eğer benim data birikimim yüksek diyorsanız bence bu güzel düşünce olabilir.

4- Tanıtım ve Sunum Sayfaları

Hem tanıtım hem de sunum sayfaları tam da bayanların ilgi alanlarından birisidir. Kısaca web ortamında minik araştırmalar yaparak insanlara hem ev tasarımı ile ilgili hem de değişik yiyecek fikirleri ile ilgili sunumlar yapabilirsiniz.

Kısaca sizin kişisel olarak zevkleriniz nelerse bu sayfayı açarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İnstagram Sayfa Açma İsimleri

İnstagramdan sayfa açacağınız vakit kesinlikle oldukca güzel bir isim bulmanız gerekmektedir. Şu sebeple bu isim sizin kimliğiniz olacaktır ve insanların akıllarında kalıcı bir isim olması oldukca önemlidir. Bu yüzden akılda kalıcı ve dikkat çekici bir kullanıcı adı bulmanız gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

  • Instagram Kullanıcı Adı Iyi mi Değiştirilir ? 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir