İnstagram Şifre Geri Alma, İnstagram Çalınan Hesabı Geri Alma

Instagram kullanıcıları olarak bugünlerde daha oldukça popüler olmasıyla beraber hesap hırsızları tarafınca şifreniz her an çalınabilir. Önlemli olmakta yarar olup şifrenizin çalışılmış olduğu durumlarda tekrardan hesabınızı geri alma formülünü sizlerle beraber paylaşacağız. Kişiler hesaplarının toplumsal medya üstünde kaybolmasına oldukça şikayetçi olmaktadır. Kimi zaman bilgilerin doğru şekilde bilinmemesinden dolayı geri alamıyorlar yada iyi mi yapacaklarını bilmedikleri içinde ellerinden herhangi bir şey gelmemektedir.

Instagram kullanıcılarından biriyseniz ve hesabını fena kişiler tarafınca ele geçirildiyse o vakit gizyazı geri alma formunu kullanmanız gerekecek. İlk olarak gizyazı geri alma talep formu için https://help.instagram.com/contact/470866676325859 buraya giriniz peşinden lüzumlu alanları doğru şekilde doldurunuz. Talep formunun örneğini aşağıda sizlerle beraber paylaştık.

Talep formundaki bilgiler yetkili kişiler ile denetim edilerek sizlere dönüş yapılacaktır. Duruma bakılırsa ayarlamanız lüzumlu olup o şekilde gönderme yapınız aksi takdirde hesabınızı tekrar geri alamayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir