Toplumsal ağlar arasına girenlerden birisi de Instagram olmuştur. Popüler olmasıyla birlikte oldukça yenilikçi yapıya haizdir. Android ve iPhone (akıllı telefon) kullanıcıları için yapılmış uygulamadır. Fotoğraf paylaşım ağı olarak bildiğimiz bir tek telefonlardan bağlantı kurabileceğiniz ağdır. Kısa zamanda yüz milyonlarca şahıs tarafınca kullanılmaya başlandı. Popülerliği ile beraber resimler mevzusunda yorum yazarak kendi düşüncelerinizi sunabiliyorsunuz. Sevdiğiniz her an fotoğraflar paylaşmak mevzusunda hiçbir sorun çekmezsiniz. Süratli ve mütevazi yapısı ile yaratıcığınızı konuşturmuş olacaksınız.

Gelelim aslolan soruya kısa sürede faaliyete geçen en yeni toplumsal ağımız tamamen parasızdır. Kullananların herhangi bir halde para ödemesine gerek bulunmamaktadır. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan akıllı telefonunuz ile uygulamayı indirdikten sonrasında kayıt yaparak kullanmanız olacak. İnternet paketinizin olması yeterlidir onun haricinde ücret falan dahil edilmemekteidr.

Sevdikleriniz ile doyasıya fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Cep telefonunuzdan çekeceğiniz fotoğraflar kısa zamanda trend olarak milyonlarca kişinin sizintakip etmesini sağlamanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir