Günümüzde toplumsal medya hesapları içinde en fazla kullanılan, tercih edilen platform asla kuşkusuz ki Instagram’dır. Dolayısıyla bu kadar fazla talep gören platforma her geçen gün daha çok kullanıcı ekleniyor. Platformun kullanıcıları yalnız sosyalleşmekle kalmıyor bununla beraber işletme hesabına geçerek satış da yapabiliyor. Her geçen gün uygulama kendini güncelleyerek kullanıcılarına etken, çağıl ve keyifli bir platform sunuyor.

Instagram Toplu Takipçi Silme Nedir?

Günümüzde toplumsal medya kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte Instagram platformuna olan ilgi daha da artmıştır. Instagram’da bilinmiş olduğu suretiyle her kullanıcının kendine uygun takip edeni vardır. Bu takipçiler belirli sayfalar üstünden de gelebildiği şeklinde bazı programlar vesilesiyle de otomatik olarak oluşabiliyor.

Instagram kullanıcıları takipçi sayılarını arttırmak için bazı değişik yöntemler kullanabiliyor. Uygulamanın kullanıcılarının bununla beraber artık takip etmek istemediği hesaplarda olabiliyor. Bu şekilde zamanlarda şahıs mevcud hesabını silmeden yalnız takip etmek istemediği takip edenleri toplu olarak silmek isteyebiliyor. Bazı yöntemlerle şahıs hesabını silmeden kolaylıkla toplu takipçi silme işlemini yapabiliyor. Her ne kadar Instagram platformuyla resmi bir bağlantısı olmasa da toplu takipçi silme uygulamalarını güvenilir bir kaynaktan indirmelisiniz.

Instagram takipçi

Instagram Toplu Takipçi Silme

Instagram tüm dünyada kullananların fotoğraf ve video paylaşabildikleri, bununla beraber eğlenerek sosyalleşebildikleri bir platformdur. Kullanıcılar çevresindeki kişilerin oluşturdukları hesapları takip ederler. Kimi zaman takip edilen hesaplar bir vakit sonrasında etken olmayabilir. Yada mevcud hesap spam olarak algılanabiliyor. Dolayısıyla kullanıcı bu tür hesaplara otomatik olarak toplu silme işlemi yapmak isteyebiliyor.

Instagram uygulaması üstünden toplu silme işlemi yapılamıyor. Bu durumda kullanıcılar bazı programları Google Play yada değişik platformlardan indirebilir. Lakin indirilen programın güvenli olması oldukça önemlidir. Kullanıcılara herhangi bir programı telefonlarına indirirken programın puan seviyesine dikkat etmeleri gerekiyor.

Followers Chief

Toplu Takipçi Silme Programları Ücretli Mi?

Toplu takipçi silme programlarının bazısı ücretli olabiliyorken bazısı da parasız sunulabiliyor. Gerek IOS gerekse Androıd telefonlara indirilebilen toplu takipçi silme programları şöyledir:

  • Followers Chief
  • Block and Delete
  • Clean It Up

Clean it up bu uygulama IOS işletim sistemine haiz telefonlar için uygundur. Güvenli bir platformdan uygulamayı indirerek kolaylıkla toplu takipçi silme işlemini yapabilirsiniz.

İzleyin: Instagram toplu takipten çıkma uygulaması

https://www.youtube.com/watch?v=Rgeq3S5OUGkVideo can’t be loaded because JavaScript is disabled: instagram toplu takipten çıkma uygulaması (https://www.youtube.com/watch?v=Rgeq3S5OUGk)

Toplu Takipçi Silme Bilgisayardan Yapılabilir Mi?

Toplu takipçi silme işlemini yapabilen programlar kullanıcının telefonunun özelliklerine nazaran değişik olabiliyor. Kullanıcılar yalnız telefon üstünden değil toplu takipçi silme programını kullanarak PC üstünden de istemedikleri hesapları kolaylıkla toplu olarak silebiliyor. Google Chrome’a değişik eklentiler ilave ederek de masa üstü cihazınızdan silme işlemlerini süratli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lakin uygulamayı telefon üstünden kullanmak daha ergonomik oluyor.

Instagram bilgisayar

Instagram Takipçi Silme Limiti Olabilir Mi?

Instagram tüm dünyada en oldukça tercih edilen platformdur. Fakat bu platformda siz anlamasanız dahi gün içinde paylaşım yapabileceğiniz bir limit vardır. Bu limit günde 160 tane takipçi ekleme ya da silme şeklindedir. Daha çok silme işlemi yaptığınızda engellenebilirsiniz.

Instagram Toplu Takipçi Silme Kodu Var Mıdır?

Instagram platformunda toplu takipçi sıfırlama işlemi için bazı yöntemler kullanılıyor. Kullanıcı eğer hesabını kapatmak istemiyorsa yapacağı en güvenli işlem güvenilir kaynaklardan toplu takipçi silme programını indirmek olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir