Merhabalar dostlar bu yazılarımda internetten para kazanma derslerini anlatacağım.Ders ders anlatacağım.İlk dersimiz bağlantı kısaltarak para kazanmadır.Hakikaten zevkli bir iş.Iyi mi yapılacağını ve taktikleri detaylı bir halde anlatacağım.İyi okumalar dilerim.

Ilk olarak bağlantı kısaltma iyi mi oluyor ondan bahsedeyim.İllaki rastlamıştırsınız bc.vc/ctcst , adf.ly/xrtad , goo.gl/adsfc ve benzeri bağlantı kısaltmalarına.Bunlar uzun bağlantıları kısaltarak göze daha kısa geliyor ve hepimiz tarafınca tercih ediliyor.Doğal olarak bu tarz şeyleri parasız de kullanabilirsiniz.Fakat bir de bunlardan ciddi derecede para kazanan insanoğlu var.Hiçbir sıkıntısı yok yasak vs. yasadışı de değildir aslına bakarsan.

Şimdi gelelim bağlantı kısaltma sitelerine.Doğal olarak bir sürü bağlantı kısaltma sitesi var.Ben burada en popüler olanları sizlere anlatacağım.

 

1=bc.vc

Evet dostlar benim de tavsiye ettiğim en iyi bağlantı kısaltma servisi burası diyebilirim.1000 tıklama başına 2,5 dolar veriyor kimi zaman daha yüksek oluyor (bayramlarda hususi günlerde vs.).Ödemelerinde asla sorun yoktur.Güvenilirdir ben şuana kadar tüm ödemelerimi aksatmadan aldım.Adamlar işini iyi yapıyor.

Link iyi mi kısaltılır şimdi bunun yanıtını bulalım.Aşağıdaki resimde de gördüğünüz benzer biçimde kutunun içine kısaltmak istediğiniz linki yapıştırıyorsunuz.

Daha sonrasında kısalt tuşuna basıyorsunuz ve linkiniz kısalmış oluyor.

Ödemelerinizi denetlemek için de üstte bulunan ödemeler butonuna tıklıyorsunuz ve orada tüm kazançlarınız gözüküyor.

Bu bağlantıları toplumsal medyada,forumlarda,bloglarda doğrusu internette her yerde paylaşarak kazançlarınızı fazlalaştırabilirsiniz.Hele ki indirme sitesi olanlar bu servisleri kullanmayı unutmasınlar.

Sizlere referanslı üyelik linkimi veriyorum.Buraya tıklayarak benim referansımla üye olabiliyorsunuz.Her insana bolca kazançlar temenni ediyorum.

Parasız üye ol=http://bc.vc/?r=70342

 

2=adf.ly

Bu serviste oldukca popüler olmakla beraber güvenilir ve ödemelerini aksatmadan yapmaktadır.Isterseniz buradan da bağlantı kısaltarak para kazanabilirsiniz.

3=bağlantı.tl

Bu bağlantı kısaltma servisi de yeni yeni popüler olmaya adım atmıştır.Bunu da kullanarak para kazanabilirsiniz.

4=binbox.io

Burasıda oldukça popüler ve kullanışlıdır.Burayıda bağlantı kısaltma olarak kullanabilirsiniz ve iyi paralar kazanabilirsiniz.

 

Evet dostlar ben size en popülerleri anlattım.Üye olup para kazanmak sizlere kalmış.

En mühim taktik şudur bunu unutmamanız ümidiyle.Linki kısalttınız diyelim zamanınız var ise feysbuk gruplarda linkinizi paylaşın doğal olarak linkin içi boş olmasın.Örneğin film seyretme linki diyelim.Onu kısaltın ve facebookda gruplarda paylaşın.Size geri dönüşü normal olarak olacaktır.Twitterda en popüler 10 mevzu çıkar her gün.Bunlarında etiketlerini kullanarak tweet atıp linkini paylaşabilirsiniz.Öteki tüm toplumsal medyalarda linkinizi paylaşın.Özellikler feysbuk oldukca mühim kısalttığınız linki günde 500 grupta paylaşsanız günlük minimum 5 dolar kazanabilirsiniz.

 

 

Yazımı okuduğunuz için teşekkürler.Bolca kazançlar…

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

Beğendim0

Efsane0

Teşekkürler0

İyiymiş0

Hahaha !0

İnanılmaz0

İlginç0

Hatalı0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir