İsimden numara bulma yöntemi; hızla gelişen teknolojinin gelişmesi ile birlikte toplumsal medya çağına geçiş yaptık. Bu son zamanların getirisi olarak insanoğlu artık birbirlerini toplumsal medya hesapları üstünden tanımaya başladı. Durum bu şekilde olunca acaba şu kişinin telefon numarası nedir, iyi mi bulurum. Tarzında sorular Google ve öteki arama motorlarında sıkça aranmaya başlandı. Bizlerde bu yazımızda bir tek isimden yola çıkarak telefon numarası iyi mi bulunur, Bu mümkün müdür. Şekilleri nedir sorularına cevap vereceğiz. Cep telefonlarıyla aramaların kim olduğu, isimden numara sorgulama, Türk Telekom Turkcell, Vodafone hatlarından kim aradığını öğrenmek, isimden telefon iyi mi bulunur ve bilinmeyen numara öğrenme yöntemi şeklinde mevzularda makalemiz size rehber olacaktır..

 • İsimden Numara Bulma
 • Vodafone İsimden Numara Bulma
 • Turkcell İsimden Numara Sorgulama
 • Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama
 • E-Devlet İsimden Numarası Sorgulama
 • Turkcell UpCall İsimden Numara Sorgulama
 • İsimden Numarası Bulma
 • İsimden numara bulma şekilleri
 • İsimden Numara Bulma

  İsimden numara bulma mevzusunda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom operatörleri haricinde hususi uygulamalar ve 118 hatlı numaralar hizmet vermektedir. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone üstünden oldukca kolay, süratli şekilde isimden numara bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Operatörlere bakılırsa işlem ücretleri değişmektedir. İsimden numara bulma yöntemlerini tek tek inceleyelim.

  Telefon numarası bulma şekilleri:

  • Cep telefonu operatörlerinin bilinmeyen numaralar servisleriyle,
  • Şebeke yardımıyla,
  • Hukuksal başvuruyla ,
  • Whatsapp ve buna benzer uygulamalarla
  • İnternet üstünden arama yöntemi ilede bulunabilir.

  Vodafone İsimden Numara Bulma

  Vodafone operatörü yarımı ile isimden numara bulmak için isim ve soyismini bildiğiniz kişinin telefon numarasını bulma mevzusunda size destek olmaktadır. 118 42 numaralı davet merkezini arayarak isimden numara bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama servisi dakikası 1.25 TL olarak hizmet vermektedir. Dipnot: İsim ve soy isim ile numarasını öğrenmeye çalıştığınız kişinin Vodafone abonesi olması gerekmektedir.

  Turkcell İsimden Numara Sorgulama

  Vodafone operatöründe olduğu şeklinde Turkcell isimden numara sorgulamak için üstünden de bir tek Turkcell kullanan aboneler için sorgulama işlemi yapabilirsiniz. 118 32 numaralı davet merkezini arayarak sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İsimden numara sorgulama dakikası 1.60 TL olarak hizmet sağlanmaktadır. Dipnot: Sorgulama yaptığınız kişinin numarası dışarıya açık olmak zorundadır aksi takdirde isim ve soyisimden numara sorgulama işlemi gerçekleşmemektedir.

  Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama

  Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama için; Türk Telekom’un sunmuş olduğu “Beyaz / Sarı Sayfalar” sitesi ile beraber isim, soyisim, il, ilçe detayları ile birlikte isimden numara bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak 118 11 numarası üstünden de sorgulama işlemini yaptırabilirsiniz. Dakika başına 1.64 TL ücretlendirme yapılmaktadır. Dipnot: Telefon numarası sorgulamaya açık ise sorunsuz olarak isimden numara sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Türk Telekom Rehber Beyaz Sayfalar sitesi için bu bağlantıya tıklayınız.

  E-Devlet İsimden Numarası Sorgulama

  E-devlet sistemi üstünden “hat abonesi sorgulama” bölümünü kullanarak isimden numara sorgulama ile birlikte kendinize ilişik etken, eylemsiz tüm hatları görebilirsiniz. Dipnot: Telefon numaraları ile ilgili gizlilik işlemleri ayarları yapıldıysa sorgulama işlemi gerçekleşmemektedir. E-devlet mobil hat sorgulama sayfası için tıklayınız.

  Turkcell UpCall İsimden Numara Sorgulama

  Turkcell operatörünün geliştirmiş olduğu UpCall uygulaması ile isimden numara sorgulama ya da bilinmeyen numara sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Turkcell abonesi olmanız ve hizmeti satın almanız gerekmektedir.

  Google Play Store ve App Store mağazalarından uygulamaya kolayca ulaşabilirsiniz.

  İsimden numara bulma

  İsimden Numarası Bulma

  İsimden Numara Sorgulama ; Yukarıda belirttiğimiz her uygulama, yöntemin belli bir ücret karşılığı bulunmaktadır. Eğer siz ücretsiz bir şekilde isimden numara bulma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız Google, Feysbuk, Twitter, Instagram şeklinde siteleri kullanabilirsiniz. İsmini, soyismini bildiğiniz kişiyi arama motorları ile toplumsal medya hesaplarında aradığınız takdirde numarasını bir yerde paylaştıysa ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ek olarak Sahibinden, Gitti Gidiyor, N11 şeklinde platformlarda ürün satışı yapmak için ilanlar açtıysa telefon numarası da detayları içinde yer alabilir. Doğrusu Google üstünden detaylı bir arama yapmanız gerekiyor

  Özetlemek gerekirse parasız isimden numara sorgulama işlemi için birazcık çalışmanız ve araştırma yapmanız gerekmektedir.

  İsimden numara bulma şekilleri

  Bilinmeyen bir numara sizi aramış olduğu vakit numarayı kişiler listenize ilave ettikten sonra WhatsApp uygulaması üstünden o numarayı denetim edip kişinin profil resmini, adını-soyadını, durum mesajını öğrenebilirsiniz. Bilinmeyen numara sorgulama iyi mi yapılır? Yazımız için devam ediniz.

  • Türk Telekom Durağan(durgun) Telefon İptal Dilekçe Örneği
  • Kaçak Cep Telefonu Mesajı Dilekçe Örneği

  İsimden numara bulma mevzumuz ile ilgili sual ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız yöntemler haricinde bir yönteminiz var ise ziyaretçilerimizin öğrenmesi için bizlere iletebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir