Portekiz ve Türk basınında Portekizli teknik direktör Jorge Jesus’un uçağının bu akşam İstanbul’a ineceği belirtilirken futbol severler Jesus’un uçağının inip inmediğini, uçuş bilgilerinin nereden takip edilebileceğini araştırıyor.

Ajanslarda yer edinen haberlere bakılırsa Fenerbahçe, Jesus’a fazlaca yakın. Portekizli teknik insanın avukatı Luis Henrigue’nin geçtiğimiz hafta sonunu İstanbul’da geçirdiği, yönetimle meydana getirilen toplantıların peşinden antak kalma sağlandığı belirtilmişti. Bugün Portekiz ve Türk basınında yer edinen haberlerde sıcak saatler yaşanmaya devam etmiş olduğu belirtiliyor.

A Spor, haftalardır Fenerbahçe gündeminde yer edinen Jorge Jesus’un uçağının bu akşam İstanbul’a ineceğini belirtti.

⏳ “Geliyorum Nazım’ım.” 🔜 pic.twitter.com/ynLqWgVy3X

— A Spor (@aspor) May 31, 2022

Uçuş bilgileri nereden takip edilir?

Flightradar24 isminde web sitesi ve akıllı telefon uygulaması üstünden tüm sivil uçakların uçuş rotaları takip edilebiliyor. Söz mevzusu hizmetin websitesi üstünden rota filtresi (Portekiz-Türkiye) oluşturularak Jesus’un uçağı taraftarlar tarafınca tahmin edilmeye çalışılıyor.

Son olarak 2020-21 sezonunda Benfica’yı çalıştıran Portekizli teknik adam geçen sürem ekip herhangi bir ekip çalıştırmadı. Jesus, şimdiye kadar Portekiz, Brezilya ve Suudi Arabistan’da çeşitli takımlar çalıştırarak üç değişik kıtada kupa kazanma başarısı gösterdi.

Google Haberler‘de bizi takip ederek makalelerimiz hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir