Kaderimin Oyunu, ilk kısmı 3 Aralık 2021 tarihinde gösterilen ve günümüzde 1. sezonu yayınlanmakta olan bir Türk tv dizisidir. Yapımcılığını NGM Medya, yayıncılığını ise Star TV üstlenmiştir. Emre Kabakuşak tarafınca yönetilen dizinin senaristliği Gül Abus Semerci tarafınca kaleme alınmaktadır.

Oyuncuları içinde Öykü Karayel (Asiye), Akın Akınözü (Cemal), Sarp Apak (Mahir), Meriç Aral (Helin), Esra Dermancıoğlu (Zahide), Müfit Kayacan (Harun), Ideal Duru (Nedret), Kaan Çakır (Raci), Iraz Akçam (Nergis), Yıldırım Özcan (Uğur), Yeşim Gül (Emine) Onur Bilge (Fikret), Ayça Koptur (Gülsüm) yer alır.

1. Sürem

Kaderimin Oyunu 1. sezonu 3 Aralık 2021 tarihinde gösterilen 1. bölümle adım atar. 6. bölüm üç haftalık gecikmeyle yayınlanmıştır. Şimdiye kadar gösterilen son kısmı 11 Şubat 2022 tarihinde gösterilen 8. bölümdür.

11 Bölüm3-Ara-2021Star TV22 Bölüm10-Ara-2021Star TV33 Bölüm17-Ara-2021Star TV44 Bölüm24-Ara-2021Star TV55 Bölüm21-Oca-2022Star TV66 Bölüm28-Oca-2022Star TV77 Bölüm4-Şub-2022Star TV88 Bölüm11-Şub-2022Star TV99 Bölüm18-Şub-2022Star TV

1. Bölüm

Gencecik yaşlarında iki çocuğuyla yaşama tutunmaya çalışan Asiye’nin yaşamı, bigün başlarına gelen felaketle alt üst olur. Amasya’dan İstanbul’a geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkan Asiye, yolda asla tanımadığı halde kendilerine yardım eden, uzun seneler sonrasında Rusya’dan İstanbul’a dönmekte olan Mahir’le tanışır. Mahir yardımıyla, Demirhan konağına sığınacak olan Asiye ve evlatları için bu bir kurtuluş değil, kaderin fena bir oyunudur.

2. Bölüm

Asiye’nin seneler sonrasında Cemal’le karşılaşması ikisi içinde büyük bir yıkım olur. Hastanede yoğun bakımda yatmakta olan Mahir, Asiye’nin çocuklarını korumak için söylediği yalanla kendini asla düşünmediği bir oyunun içinde bulurken, Harun’un senelerdir saklamış olduğu büyük sır da gün yüzüne çıkar. Her insanın yüzleştiği bu gerçek, Demirhanların tüm dengelerini değiştirirken, Asiye ve Cemal de tekrardan karşı karşıya geleceklerdir.

3. Bölüm

Ahmet’in kaybolmasıyla gerilen ortam, Cemal ve Mahir’i karşı karşıya getirir. Harun’un Mahir’e yapmış olduğu sürpriz teklif, Cemal’in de yaşamını büyük seviyede etkisinde bırakır. Genç insanın almış olduğu ani karar, Asiye’yi köşeye sıkıştırır. Nergis babasıyla karşı karşıya olmanın gerginliğini yaşarken, Demirhan konağının çalan kapısı dikkatleri ansızın Asiye ve evlatları üstüne çeker.

4. Bölüm

Asiye’nin saklamış olduğu kanlı bıçaktan kurtulma çabasıyla başlamış olan yıkım zinciri, Cemal’in gerçeği öğrenme isteğini tetikler. Genç insanın konakta kalmaya devam etmesi, Nergis’i tekrardan aile olabileceklerine dair ümitlendirirken, Asiye’yi de evlatlarının babasıyla yüzleşmeye zorunlu bırakır. Fakat Asiye’nin bu hamlesi Cemal’in bastıramadığı duygularını ortaya çıkaracaktır.

5. Bölüm

Cemal’in Asiye’yi öpmüş olduğu an yakalanmaları büyük ürkü yaşamalarına sebep olur. Uğur’un fotoğrafının dergide çıkması ise aslolan tehlikenin habercisidir. Yaşadıklarını kaldıramayan Nergis’in öfkesini artık Asiye bile durduramazken, bundan en oldukca yara alan şahıs ise gene kendisi olur. Asiye’nin karşısına çıkan davetsiz konuk gündeme bomba şeklinde düşerken, Demirhanların konağında da yeni bir sayfa açılacaktır.

6. Bölüm

7. Bölüm

8. Bölüm

Cemal, Asiye’yi daha çok mutsuz etmemek için uzak durma sonucu alırken, Helin ve Cemal’in geçmişine dair perdeler aralanır. Raci, Mahir’den kurtulmak için gereksinim duyan kozu bir türlü ele geçirememiştir fakat durmaya niyeti yoktur. Mahir bir taraftan Raci’yle savaşım ederken öte taraftan Fikret’in gerçekleri öğrenmiş olmasının gerginliğindedir. Asiye’nin ikisine ilişik bir hatıra sakladığını öğrenen Cemal, içindeki ateşle yere göğe sığamaz ve tüm aileyi sarsacak bir vakaya karışır.

Dış Bağlantılar

  • İnstagram’da Kaderimin Oyunu
  • Twitter’da Kaderimin Oyunu
  • Feysbuk’ta Kaderimin Oyunu
  • Youtube’da Kaderimin Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir