Kişinin karakter oluşumunda bir fazlaca tesirleri olan burçlar, kişinin yaşamını büyük seviyede etkilemektedir. Bu etkisinde bırakır bazı durumlarda pozitif yönde sonuçların doğmasına niçin olurken bazı durumlarda çeşitli olumsuzluklarla kişinin hayatına giriş yapmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen vakalar, burçların kişilik özelliklerinde çeşitli değişimlerin oluşmasına niçin olurken haberimizin bu bölümünde değişmeyen ve daima kalımlı duracak olan özelliklerden bir tanesi olan doyumsuzluğa değineceğiz. Bu burçlar gerçek manada doymak bilmiyor ve günün her saati yiyecek yiyecek istiyor. İşte nefsi körelmeyen o burçlar…(*3*)

Bu burçlar yiyecek yiyecek için yaşıyor

Kişinin karakter oluşumunda fazlasıyla tesirleri olan burçlarda bu günün mevzusu, doymak bilmeyen ve günün her saati leziz bir şeyler yiyecek isteyen erkek burçlar oldu. Bu üç burç, evlilikte evleneceği kişinin el lezzetine bakarken, yiyecek onlar için büyük seviyede mühim olan durumların başlangıcında geliyor. Yiyecek denildiği anda en lezzetlisini en keyifli şekilde yiyecek isteyen bu burçlarla bir sürece girmeden yeniden düşünmenizde büyük yarar var. İşte midesiyle başı kötü halde dertte olan o burçlar;(*3*)
Boğa burcu

Boğa burcu

21 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri içinde doğan ve toprak grubuna mensup olan kişiler boğa burcudur. Boğa burçları genel özellikleri itibarıyla midesine düşkün olmalarıyla malum yiyecek mevzusunda son aşama seçici olan kişilerdir. En leziz yemeği yiyecek için bir çok vakit kazancının büyük bir bölümünü veren boğa burçları bazı durumlarda bu süreçten büyük seviyede yorulmuştur. Evleneceği kişinin yiyecek yapmayı bilmesi ve leziz yemekler yapabilme kapasitesi onun için son aşama mühim olan boğa burçlarıyla evlenmeden evvel yiyecek mevzusundaki hassaslıklarını bilmeniz gerekir. Aç oldukları anda büyük seviyede sinirli ve sinirli olan boğa burçlarının yanından bu süreçte uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Boğa burçlarını bu aşamada doyurmak son aşama zor olsa gerek.(*3*)
İkizler burcu

İkizler burcu

 21 Mayıs ile 21 Haziran tarihleri içinde doğan ve hava grubuna mensup olan kişiler ikizler burcudur. İkizler burcu genel özellikleri itibarıyla yaşamın tamamının kendileri çevresinde döndüğünü düşünen ve çoğu zaman başına emir yaşama potansiyeli içinde olan kişilerdir. İkizler burcu bununla beraber tam bir iştah bağımlısıdır. Yediği yemeğin büyük seviyede leziz ve güzel olmasını arzu eden ikizler burcu, yiyecek yerken keyif almayı fazlasıyla sevmektedir. Aheste aheste yiyecek yiyecek, saatlerce masa başlangıcında olmak ikizler burcu için son aşama keyifli gelen durumlardan bir tanesi olurken ikizler burcu midesini bir fazlaca düşünmektedir. Çoğu zaman tüm yemeğin en iyisini yiyecek isteyen ikizler burcu ile bu aşamada anlaşabilmek fazlasıyla zor olsa gerek.(*3*)
Yengeç burcu

Yengeç burcu

22 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri içinde doğan ve su grubuna mensup olan kişiler yengeç burcudur. Yengeç burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal tavırlarıyla ön planda olan ve yaşamın içinde duygusallıklarıyla mevcud kişilerdir. Bazı durumlarda bu duygusala tavırlarını büyük seviyede kullanma eğilimi içinde olan yengeç burçları, duygusal yönleriyle birbirinden değişik işleri son aşama kolay bir halde yaptırmaya bayılırlar. Erkek yengeç burçları için tam bir yiyecek aşığı olduklarını dile getirmemiz doğru olurken, yengeç burçları yiyecek yemeyi ve leziz yemekler tüketmeyi son aşama seven kişilerdir. Bilhassa leziz bir şeyler yiyecek için kendileri de büyük seviyede çaba sarf etme eğilimi içinde olan yengeç burçları yemeği de yedirmeyi de fazlasıyla sever. Yemelerinin yanı sıra fazlasıyla kilo alma eğilimi içinde olan yengeç burçları bu durum dolayısıyla senenin belli dönemlerinde rejim uygulamasına geçse de eskiye dönüşmeleri fazlasıyla süratli gerçekleşmektedir. Yengeç burçları yiyecek yerken ve kalabalık aile masalarında fazlasıyla mutlu olmaktadırlar.(*3*)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir