ATV ekranlarında seyirci ile buluşan Kardeşlerim dizisinin 35. kısmı ne vakit, hangi gün yayınlanacak?

Kardeşlerim dizisi yüksek reyting almaya devam ediyor. 25 Aralık 2021’de açıklanan sonuçlara gore ATV ekranlarında gösterilen Kardeşlerim dizisi Total’de ikinci sırada yer aldı ve çarşamba günü televizyonda en fazlaca izlenen 2. dizi oldu. Dizinin 35. kısmına ilişkin fragmanı 26 Aralık 2021’de yayınlanmıştı. Sadece yılbaşı dolayısıyla Kardeşlerim 35. bölümün ne vakit yayınlanacağı merak mevzusu oldu.

Kardeşlerim 35. bölüm ne vakit?

Kardeşlerim 35. bölümün gösterim zamanı ile ilgili herhangi bir değişim görünmüyor. Yeni bölümün 1 Ocak 2022 Cumartesi günü yayınlanması planlanıyor. Kardeşlerim 35. bölüm dizinin 2022 senesinde yayınlanacak ilk kısmı olacak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kardeşlerim nedir?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanmış olan bir takım talihsiz olayın arkasından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak haricinde başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul’un haiz olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu küçüklere açılana kadar… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni yaşam, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapmış olacaktır.

Yapım: NGM MediaYapımcı: Nazlı HeptürkYönetmen: Serkan BirinciSenaryo: Gül Abus SemerciOyuncular: Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Zirve), Cihan Şimşek (Oğulcan), Damlasu İkizoğlu (Melisa), Gözde Türker (Mükemmel), Kaan Sevi (Mazlum), Melis Minkari (Aybike)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir