ATV ekranlarının yüksek reytingli gençlik, aşk ve dram dizisi Kardeşlerim’de Akif Atakul rolünü hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Kardeşlerim ‘Akif Atakul’ karakterinin gerçek adı, yaşı, görevi ve sosyal medya hesapları hakkında bilgiler.

Şubat 2021’de başlamış olan Kardeşlerim dizisi geniş bir kitle tarafınca benimsendi ve reytinglerde kayda kıymet bir başarı elde etti. Dizinin 3. sezonunun gösterim evveliyatına ilişkin bekleyiş 3 Eylül 2022’de son buldu ve Kardeşlerim’in yeni sezondaki ilk kısmı olan 57. bölüm seyirci ile buluştu. Yeni sezonun başlamasıyla kullanıcılar oyuncular hakkında araştırma hayata geçirmeye başladı.

Kardeşlerim Akif Atakul kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Akif Atakul karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı, yaşı, sosyal medya hesapları ve nereli olduğu dört gözle beklenen mevzular içinde içeriyor. Dizide Akif Atakul rolünü Eylül 2022 itibariyle 44 yaşlarında olan Celil Nalçakan canlandırıyor.

Celil Nalçakan 10 Haziran 1978 tarihinde Türkiye’nin Sivas şehrinde dünyaya geldi. 20 Şubat 2021 tarihinde gösterilen 1. bölümden itibaren dizinin oyuncu kadrosunda içeriyor.

  • Kardeşlerim dizisindeki tüm oyuncuların gerçek isimlerini, rollerini, doğum tarihleriyle beraber yaşlarını ve nereli olduklarını buradan keşfedin.
  • Celil Nalçakan İnstagram hesabını ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir