ATV ekranlarının yüksek reytingli gençlik, aşk ve dram dizisi Kardeşlerim’de Aybike Eren rolünü hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Kardeşlerim ‘Aybike Eren’ karakterinin gerçek adı, yaşı, görevi ve sosyal medya hesapları hakkında bilgiler.

Şubat 2021’de başlamış olan Kardeşlerim dizisi geniş bir kitle tarafınca benimsendi ve reytinglerde kayda kıymet bir başarı elde etti. Dizinin 3. sezonunun gösterim geçmişine ilişkin bekleyiş 3 Eylül 2022’de son buldu ve Kardeşlerim’in yeni sezondaki ilk kısmı olan 57. bölüm seyirci ile buluştu. Yeni sezonun başlamasıyla kullanıcılar oyuncular hakkında araştırma hayata geçirmeye başladı.

Kardeşlerim Aybike Eren kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Aybike Eren karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı, yaşı, sosyal medya hesapları ve nereli olduğu dört gözle beklenen mevzular içinde yer ediniyor. Dizide Aybike Eren rolünü Eylül 2022 itibariyle 24 yaşlarında olan Melis Minkari canlandırıyor.

Melis Minkari 20 Ağustos 1998 tarihinde Türkiye’nin İstanbul şehrinde dünyaya geldi. 20 Şubat 2021 tarihinde gösterilen 1. bölümden itibaren dizinin oyuncu kadrosunda yer ediniyor.

  • Kardeşlerim dizisindeki tüm oyuncuların gerçek isimlerini, rollerini, doğum tarihleriyle beraber yaşlarını ve nereli olduklarını buradan keşfedin.
  • Melis Minkari İnstagram hesabını ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir