ATV ekranlarının yüksek reytingli gençlik, aşk ve dram dizisi Kardeşlerim’de Nebahat Atakul (Neboş) rolünü hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Kardeşlerim ‘Nebahat Atakul (Neboş)’ karakterinin gerçek adı, yaşı, görevi ve sosyal medya hesapları hakkında bilgiler.

Şubat 2021’de süregelen Kardeşlerim dizisi geniş bir kitle tarafınca benimsendi ve reytinglerde kayda kıymet bir başarı elde etti. Dizinin 3. sezonunun gösterim evveliyatına ilişkin bekleyiş 3 Eylül 2022’de son buldu ve Kardeşlerim’in yeni sezondaki ilk kısmı olan 57. bölüm seyirci ile buluştu. Yeni sezonun başlamasıyla kullanıcılar oyuncular hakkında araştırma halletmeye başladı.

Kardeşlerim Nebahat Atakul (Neboş) kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Nebahat Atakul (Neboş) karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı, yaşı, sosyal medya hesapları ve nereli olduğu dört gözle beklenen mevzular içinde içeriyor. Dizide Nebahat Atakul (Neboş) rolünü 2022 itibariyle 47 yaşlarında olan Simge Selçuk canlandırıyor.

Simge Selçuk 27 Ocak 1975 tarihinde Türkiye’nin Ankara şehrinde dünyaya geldi. 20 Şubat 2021 tarihinde gösterilen 1. bölümden itibaren dizinin oyuncu kadrosunda içeriyor.

  • Kardeşlerim dizisindeki tüm oyuncuların gerçek isimlerini, rollerini, doğum tarihleriyle beraber yaşlarını ve nereli olduklarını buradan keşfedin.
  • Simge Selçuk İnstagram hesabını ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir