ATV ekranlarının yüksek reytingli gençlik, aşk ve dram dizisi Kardeşlerim’de Oğulcan Eren rolünü hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Kardeşlerim ‘Oğulcan Eren’ karakterinin gerçek adı, yaşı, görevi ve sosyal medya hesapları hakkında bilgiler.

Şubat 2021’de başlamış olan Kardeşlerim dizisi geniş bir kitle tarafınca benimsendi ve reytinglerde kayda kıymet bir başarı elde etti. Dizinin 3. sezonunun gösterim geçmişine ilişkin bekleyiş 3 Eylül 2022’de son buldu ve Kardeşlerim’in yeni sezondaki ilk kısmı olan 57. bölüm seyirci ile buluştu. Yeni sezonun başlamasıyla kullanıcılar oyuncular hakkında araştırma hayata geçirmeye başladı.

Kardeşlerim Oğulcan Eren kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Oğulcan Eren karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı, yaşı, sosyal medya hesapları ve nereli olduğu dört gözle beklenen mevzular içinde yer ediniyor. Dizide Oğulcan Eren rolünü Eylül 2022 itibariyle 30 yaşlarında olan Cihan Şimşek canlandırıyor.

Cihan Şimşek 6 Ağustos 1992 tarihinde Almanya’nin Bad Säckingen şehrinde dünyaya geldi. 20 Şubat 2021 tarihinde gösterilen 1. bölümden itibaren dizinin oyuncu kadrosunda yer ediniyor.

  • Kardeşlerim dizisindeki tüm oyuncuların gerçek isimlerini, rollerini, doğum tarihleriyle beraber yaşlarını ve nereli olduklarını buradan keşfedin.
  • Cihan Şimşek İnstagram hesabını ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir