ATV ekranlarının yüksek reytingli gençlik, aşk ve dram dizisi Kardeşlerim’de Orhan Eren rolünü hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Kardeşlerim ‘Orhan Eren’ karakterinin gerçek adı, yaşı, görevi ve sosyal medya hesapları hakkında bilgiler.

Şubat 2021’de başlamış olan Kardeşlerim dizisi geniş bir kitle tarafınca benimsendi ve reytinglerde kayda kıymet bir başarı elde etti. Dizinin 3. sezonunun gösterim geçmişine ilişkin bekleyiş 3 Eylül 2022’de son buldu ve Kardeşlerim’in yeni sezondaki ilk kısmı olan 57. bölüm seyirci ile buluştu. Yeni sezonun başlamasıyla kullanıcılar oyuncular hakkında araştırma hayata geçirmeye başladı.

Kardeşlerim Orhan Eren kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Orhan Eren karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı, yaşı, sosyal medya hesapları ve nereli olduğu dört gözle beklenen mevzular içinde yer ediniyor. Dizide Orhan Eren rolünü Eylül 2022 itibariyle 52 yaşlarında olan Cüneyt Mete canlandırıyor.

Cüneyt Mete 9 Eylül 1970 tarihinde Türkiye’nin İzmir şehrinde dünyaya geldi. 20 Şubat 2021 tarihinde gösterilen 1. bölümden itibaren dizinin oyuncu kadrosunda yer ediniyor.

  • Kardeşlerim dizisindeki tüm oyuncuların gerçek isimlerini, rollerini, doğum tarihleriyle beraber yaşlarını ve nereli olduklarını buradan keşfedin.
  • Cüneyt Mete İnstagram hesabını ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir