İlk kısmı 8 Nisan 2022 Cuma günü yayınlanacak olan Kasaba Doktoru dizisinin oyuncu kadrosunda yer edinen “Tabip Leyla”nın kim olduğu, yaşı, toplumsal medya hesapları ve daha ilkin rol almış olduğu diziler seyirciler tarafınca merak ediliyor. 

TRT 1, Cuma günkü gösterim akışını değiştiren bir karar alarak yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkıyor. Dizide “Ömer” ile “Hakan”ın şehre uzak bir belde hastanesinde (dizinin adı belirlenirken kasaba tercih edilmiş) yolları kesişiyor. “Ömer” babasını kaybettikten sonrasında hekim olmaya kabul eden yetenekli ve gelecek vaat eden bir karakter. Hakan ise kendini yaşam kurtarmaya adamış, ‘efsaneleşmiş’ olarak anılan bir cerrah.

Kasaba Doktoru “Leyla” kimdir?

Kasaba Doktoru dizisinde “Tabip Leyla Erpek” karakteri 26 yaşındaki oyuncu Hazal Subaşı tarafınca canlandırılıyor. Hazal Subaşı, 2 Mayıs 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 1 milyondan fazla şahıs tarafınca takip edilen Hazal Subaşı İnstagram’da @hazalsubasii kullanıcı adıyla varlık gösteriyor.

  • Kasaba Doktoru dizisinin resmi tanıtım fragmanını seyretmek için burayı ziyaret edin.

İzmir Iktisat Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Kısmı’nde eğitim görd]kten sonrasında 2015 senesinde Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve üçüncü oldu. Kariyerine oyuncu olarak devam etme sonucu verdikten sonrasında eğitimler aldı. Miss Supranational’a katılan ilk Türk hanım mankendir.

Hazal Subaşı’nın daha ilkin yer almış olduğu tv dizileri içinde Adını Sen Koy (2016-2018), Bir Ümit Yeter (2018), Halka (2019) ve Çukur (2019-2021) dizileri bulunuyor. Bu dizilerde Hazal Subaşı “Zehra”, “Elif”, “Bahar” ve dere benzer biçimde kişiliklerle tanındı.

Hazal Subaşı daha ilkin Çukur dizisinde “Dere” karakterini canlandırmıştı.

  • Kasaba Doktoru dizisindeki öteki oyuncuları keşfedin.

İnternet dizilerinde de oyunculuk meydana getiren Hazal Subaşı yakın bir zamanda Bizi Ayıran Çizgi dizisinde “Sinem” karakteriyle boy göstermişti.

Subaşı ek olarak Ölüm Kime Yakışır ve Sıcak Kafa (“Şule” rolünü yapan) web dizilerinde de içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir