Galatasaray’ın 22 yaşındaki atak futbolcusu Kerem Aktürkoğlu’nun 2021-22 sezonu maaşı ne kadar? Kerem Aktürkoğlu senelik, aylık ve haftalık ne kadar kazanıyor?

Kerem Aktürkoğlu 2021-22 Sezonu Maaşı

Kerem Aktürkoğlu Eylül 2020’de 24 Erzincanspor’dan Galatasaray’a geçirme edildi. Geçtiğimiz yıl Galatasaray formasıyla 29 maça çıktı ve 6 gol 3 asist kaydetti. Attığı gollerin 3’ünü Göztepe deplasmanında kaydederek Galatasaray’da formasıyla ilk kere hat-trick yapmış oldu. Sürem sonunda ilk kere A Ulusal Futbol Ekibi’na çağrı edildi ve Türkiye’nin Euro 2020 kadrosunda yer aldı. Sadece oynanan 3 maçta da asla süre alamadı.

Bu sürem ise şimdiye kadar Galatasaray formasıyla 25 maça çıkarak 6 gol ve 5 asist kaydeden Kerem Aktürkoğlu’nun Ulusal Ekip formasıyla da 3 golü bulunuyor.

Kerem Aktürkoğlu yeni maaşı ne kadar?

Kerem Aktürkoğlu 2021-22 sezonuna başlarken Galatasaray’da minimum kazanan oyunculardan biriydi. Senelik olarak 900 bin TL kazanılmış olduğu kati olarak biliniyordu. Buna gore kabaca Kerem Aktürkoğlu aylık 75 bin, haftalık ise 18 bin 750 TL kazanıyordu.

2 Aralık 2021’de sözleşmesi 2025-26 sezonu sonuna kadar uzatılan Kerem Aktürkoğlu’nun maaşında da iyileştirmeye gidildiği tahmin ediliyor. Galatasaray Spor Kulübü oyuncunun yeni sözleşmesine ilişkin bilgileri paylaşmadı. Sadece oyuncunun yeni sözleşmesinde tatminkar sayılara ulaşmış olduğu düşünülüyor.

Galatasaray’da forma giyen öteki futbolcuların senelik maaşlarını görmek için buraya tıklayın.

Anahtar kelimeler: Kerem Aktürkoğlu ne kadar kazanıyor, Kerem Aktürkoğlu 2021-2022 maaşı, Kerem Aktürkoğlu kazancı, Kerem Aktürkoğlu senelik kazancı, Kerem Aktürkoğlu aylık kazancı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir