Kerem Aktürkoğlu 2021/22 sezonunda Galatasaray’ın en gözde oyuncularından biri haline dönüştü ve Ulusal Ekip’a kadar yükselerek başarısını sürdürdü. Euro 2020’de kadroda olmasına karşılık süre almayı başaramayan ulusal futbolcunun Galatasaray ile olan sözleşmesi merak mevzusu oldu.

Kerem Aktürkoğlu’nun sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Kerem Aktürkoğlu geçtiğimiz sürem 2020-2021 futbol sezonundan adım atmak suretiyle Galatasaray ile 4 senelik antak kalma imzalamıştı. Bu anlaşmaya bakılırsa 23 yaşındaki sol kanat oyuncusu, Galatasaray’dan 850 bin TL ila 950 TL içinde değişen bir ücret karşılığında mukavele imzaladı.

Galatasaray yönetimi, oyuncunun performansındaki artış sebebiyle sözleşmesinde iyileştirme hayata geçirmeye karar verdi ve oyuncunun menajeriyle görüşmelere başladı. Bu görüşmelerin tamamlanmasının peşinden Kerem Aktürkoğlu için sözleşme fesih bedeli belirlenmesi ve oyuncunun maaşında iyileştirmeler yapılması planlanıyor.

Bu sürem şimdiye kadar 22 maçta forma giyen Aktürkoğlu, 6 gol ve 4 asistlik performans sergiledi. Bu gollerin üçünü Ulusal Ekip adına kaydederken üçünü ise Galatasaray forması altında atmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir