İçindekiler

Kıymalı Makarna Yanına Ne Gider ?

PATATES PÜRESİ

PİLAV

SEBZE YEMEKLERİ

MERCİMEK KÖFTE

ZEYTİNYAĞLI TAZE FASULYE

Kıymalı Makarna Yanına Ne Gider ?

Markana günümüzde en oldukça sevilen ve aperatif olduğundan dolayı oldukça tercih edilen yiyecek türlerinden birisidir. Aynı süre da İtalyan mutfağına ilişik olan Makarnanın birden fazla çeşidi de bulunmaktadır. Şu demek oluyor ki birden fazla çeşidi olduğundan dolayı sizler her şeklini seçip yapabilirsiniz. Yapımı da kolay olduğundan dolayı bilhassa kıyma ile birleştirirseniz güvenilir olun ortaya mükemmel lezzet çıkacaktır. İşte kıymalı makarnanın yanına yapabileceğiniz birbirinden güzel ve ergonomik yemekler…

Kıymalı Makarna Yanına Ne Gider

PATATES PÜRESİ

Patates sebze yiyecekleri olarak her yemeğin yanına yapılır ve patates haşlanıp püre haline getirilerek ortaya patates püresi çıkar. Sizler de yaptığınız kıymalı makarnanın yanına oldukça güzel patates püresi yaparak mükemmel lezzetler ortaya çıkartabilirsiniz.

PİLAV

Sulu olarak meydana getirilen yemeklerin yanına genel olarak ilk tercih edilen yiyecek pilav oluyor. Türk mutfaklarında bile oldukça fazla tercih edildiğinden dolayı kıymalı makarnanın yanına tercih edilerek mükemmel ikili menü oluşturmuş olmuş olursunuz.

SEBZE YEMEKLERİ

Hem vitamin hem de mineral olarak oldukça varlıklı olan sebze yiyeceklerini yaptığınız makarnanın yanına tercih edebilirsiniz. Aynı süre da sebze yiyecekleri her yemeğin yanına oldukça yakışmaktadır.

Kıymalı Makarna Yanına Ne yapsam

MERCİMEK KÖFTE

Mercimek köftesini iyi mi yapmış olursanız yapın tadı devamlı enfes olur. Aynı şekilde bir çok yemeğin yanına da tercih edilir. Sözgelişi kıymalı makarna ile mercimek köftesi oldukça iyi gider.

ZEYTİNYAĞLI TAZE FASULYE

Türk mutfağında en oldukça tercih edilen ana yiyeceklerden birisi de zeytinyağlı taze fasulye yemeğidir. Bu ana yiyecek olduğundan dolayı sizin yaptığınız kıymalı makarnanın yanına da bence oldukça yakışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir