İçindekiler

Kıymalı Patatesin Yanına Ne Yapılır ?

TEL ŞEHRİYELİ PİRİNÇ PİLAVI

ERİŞTE

MAKARNA

CACIK

MERCİMEK ÇORBASI

Kıymalı Patatesin Yanına Ne Yapılır ?

Sofraları süsleyen ve aynı vakit da günümüzde en oldukca tercih edilenler içinde yer edinen kıymalı patates yemeğinin yanına ne yapılır ? bugün hep birlikte buna bakacağız. Biliyorsunuz ki ki patates ile kıyma bir araya ulaştığında ortaya hakkaten mükemmel lezzetler çıkıyor. Bu yemeği de isteyenler sulu isteyenler de azca sulu olarak yapabilir. Yapımı da oldukca kolay ve oldukça leziz olduğundan dolayı yanına yapacağınız mükemmel yemekler ile menünüzü daha güçlü hale getireceğinizden güvenilir olabilirsiniz. İşte kıymalı patates yemeğinin yanına yapılabilecekler ;

Kıymalı Patatesin Yanına Ne gider

TEL ŞEHRİYELİ PİRİNÇ PİLAVI

Akşam yemeği için kıymalı patates yapacaksanız o vakit bunu tamamlamak için tel şehriyeli pirinç pilavı en iyi seçim olacaktır. Bilhassa pirinç pilavınızı tereyağlı olarak ve et suyu eklerseniz güvenilir olun ortaya mükemmel lezzet çıkacaktır.

ERİŞTE

Hem yaz hem de kış ayında evlerde en oldukca tercih edilenler içinde yer edinen Erişte yemeğini de kıymalı patates yemeğinin yanına servise hazır hale getirebilirsiniz. Erişteye marketlerden kolaylıkla ulaşabilir ve bolca kıymalı olarak yapacağınız patates yemeğinin yanına yapabilirsiniz.

Kıymalı Patatesin Yanına Ne Yapılır

MAKARNA

Makarna günümüzde en sık meydana getirilen ve tercih edilen yiyecek türlerinden birisidir ve bu yüzden yaptığınız kıymalı patates yemeğinin yanına da yapmış olursanız güvenilir olun mükemmel lezzet ortaya çıkacaktır.

CACIK

Cacık ana yemeklerin yanına meydana getirilen meze türü çeşitlerinden birisidir. Kıymalı patates yemeği de bir ana yiyecek olduğundan dolayı yapacağınız cacık en iyi seçim olacaktır. Hatta isteyenler sodalı olarak da yapabilir.

MERCİMEK ÇORBASI

Kıymalı patates yemeğinin yanına çorba olarak mercimek çorbası en iyi seçim olacaktır. Şundan dolayı mercimek çorbası da günümüzde en sık meydana getirilen ve beğenilen çorbalardan birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir