İçindekiler

Kızartmanın Yanında Ne Gider ?

SEMİZOTU SALATASI

RUS SALATASI

FESLEĞENLİ ACI SOS

SOĞAN HALKASI

DOMATES ÇORBASI

Kızartmanın Yanında Ne Gider ?

Hem sabah kahvaltılarında hem de akşam yemeklerinde sık sık bilhassa çocuklar tarafınca sevilen yiyecek türlerinden birisi de kızartmadır. Kızartma bildiğiniz gibi ki birden fazla sebzeyi içerek geniş yiyecek olarak bilinir. Kısaca sizler ister sebze isterseniz de et yada tavuk seçimi şeyler kızartın bu tamamen sizlere kalmış bir durum. Kızartma olarak sebze yapacaksanız örneğin patates , havuç , patlıcan , kabak ve biber benzer biçimde sebzeleri yapabilirsiniz. Fakat kızartmanın yanına güzel bir yiyecek yada salata ihtimaller içinde şarttır. Bizde bu mevzu hakkında araştırma yaparak en ideal yiyecekleri sizlerle paylaştık.

Kızartmanın Yanında Ne Gider

SEMİZOTU SALATASI

Kızartmanın yanına yoğurt seçimi yada yoğurt salatası yaparak yaptığınız yemeği daha leziz hale getirebilirsiniz. Aynı süre da yemeğinizin yanına semizotu salatası güvenilir olun oldukça yakışacaktır.

RUS SALATASI

Hem ergonomik hem de oldukça leziz olan Rus salatası da kızartmanın yanına gidebilecek en ideal salata türlerinden birisidir. İçerisinde birden fazla sebze olduğundan dolayı da oldukça varlıklı salata olarak bilinir. Eğer sizler de Rus salatasını seviyorsanız bence kızartmanın yanına denemelisiniz.

Kızartmanın Yanında Ne yapsam

FESLEĞENLİ ACI SOS

Kızartma bildiğiniz gibi ki mütevazı gitmez ve yanına yakışacak en güzel şeylerden birisi de acı domates sosudur. Bu şekilde güzel bir sosu aynı süre da fesleğen ile süslerseniz ortaya mükemmel tat çıkacağından güvenilir olabilirsiniz.

SOĞAN HALKASI

Kızartma denince akla genel olarak ilk gelen şey soğan halkası oluyor. Yapımı da oldukça rahat olduğundan dolayı kızartmanın yanına soğan halkasını tercih edebilirsiniz. Hatta isteyenler marketten hazır olarak da alıp yapabilir.

DOMATES ÇORBASI

Kızartma yaptığınız süre bu tarz şeyleri tamamlamak için yanına domates çorbası yaparak menünüzü daha güzel hale getirebilirsiniz. Başlangıç olarak domates çorbası iyi seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir