Konuşanlar 2. sürem 25. bölüm izle ile her salı Exxen ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Konuşanlar 25.Bölüm Fragmanı hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

Konuşanlar 2.Sezon 25.Bölüm izle

Senarist/Güldürmen Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunmuş olduğu, odağına ‘’Orantısız Gülmece’ı alan yeni Talk Show formatı “Konuşanlar’’ meşhur konuk ve sürpriz mevzularıyla mizahın daha ilkin girilmeyen sınırlarını paramparça ediyor.

Hasan Can Kaya konuk olarak kabul etmiş olduğu seyircilere ve meşhur konuklarına mikrofon vererek “Fanteziniz nedir?”, “Bizlere bir sıça hikâyesi anlatabilir misiniz?” benzer biçimde sorular soruyor. Almış olduğu cevaplardan sonrasında seyircileri zorlayan Hasan Can Kaya sohbetin daha da derinleşmesi için karşısındakini güç durumda bırakabilecek, insanlara ilgi çekici gelen hikayelerini anlatmasını bekliyor.

  • Konuşanlar 2. Sezon 23. Bölüm
  • Konuşanlar 2. Sezon 24. Bölüm

Katılmış olduğu bir programda format üstüne uzun bir süre çalıştığını ifade eden Hasan Can Kaya, ilk olarak Youtube’da gösterilen Konuşanlar formatını Acun Ilıcalı tarafınca kurulan Exxen platformuna taşıdı. Bu antak kalma sebebiyle seyirci kitlesi tarafınca büyük eleştirilere maruz kalsa da Exxen’deki üyelik satışlarında öngörülen kullanıcı sayısına ulaşıldı. Exxen’i satın alan bir çok kullanıcı ilk olarak platformda Konuşanlar’ı izlemeyi tercih ediyor.

Konuşanlar 25.bölüm Exxen’de ne vakit yayınlanacak?

Hasan Can Kaya tarafınca hazırlanan Konuşanlar 25. kısmı 8 Haziran 2021’de Exxen’den seyredebilirsiniz.

Konuşanlar 2.Sezon 25.Bölüm fragman izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir