Hasan Can Kaya tarafınca hazırlanıp sunulan Konuşanlar programının 50. kısmı tüm hızıyla devam ediyor. 50. bölüm tanıtımına 11 Ocak 2021’de Youtube’daki hesaba yüklenen video ile yer verilirken 14 Ocak 2021 Cuma günü gösterilen 50. bölüm şimdiden araştırılmaya başlandı.

Bölüm Kurgusu

Şu anda 3. sezonu gösterilen Konuşanlar programı halen yüksek reytingler çekmeye devam ediyor. 1. yılını doldurmaya hazırlanan Exxen dijital platformunun en oldukça izlenen içeriklerinden kabul edilen Konuşanlar geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı tarafınca satın almış ve platformda gösterilmeye başlanmıştı.

  • Konuşanlar 50. bölüm fragmanı için buraya tıklayın.
  • Konuşanlar 50. Bölüm full hd seyretmek için bağlantıya buraya tıklayabilirsiniz.

Konuşanlar nedir?

  1. 2020 bahar aylarında Youtube platformunda gösterim hayatına başlamış olan Konuşanlar formatı kısa bir sürede popülerlik kazanmıştır ve Acun Ilıcalı önderliğinde kurulan Exxen platformu tarafınca satın alındı. Programın sunucusu Hasan Can Kaya, konuk olarak kabul etmiş olduğu seyircilere ve meşhur konuklarına mikrofon vererek “Fanteziniz nedir?”, “Bizlere bir sıçma hikâyenizi anlatabilir misiniz?” şeklinde sorular soruyor. Almış olduğu cevaplardan sonrasında seyircileri zorlamaya devam eden Kaya, sohbetin daha da derinleşmesi için karşısındakini güç durumda bırakabilecek, insanlara ilgi çekici gelen hikayelerini anlatmasını bekliyor ve bu ifade üstünden bir gülmece oluşturuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir