Konuşanlar bilet, son dönemlerin en popüler programlarından biri haline gelmiş durumda. Öncelerinde Hasan Can Kaya tarafınca YouTube kanalı üstünden başlatılan ve seyircili olarak ilerleyen bu Talkshow, artık Acun Ilıcalı’nın hayata geçirmiş olduğu Exxen platformu üstünde yer almaya başladı. Hatta konuşanlar bilet, pek oldukca vakit da viral haline geldi ve bulunması zor olduğundan, kara borsaya düştüğünden söz edildi.

  • Parol fiyat

Sadece aslına bakarsak Konuşanlar bileti almak, çok da fazla oldukça kolay. Her insanın erişim sağlayabildiği, online bilet satış platformu olan Biletix üstünden bilet alabiliyorsunuz. Buradaki tek sorun, biletlerin sınırı olan sayıda olması ve yayınlandıktan dakikalar sonrasında tükenmesi. Bu durumda, sizler de elinizi acele tutarak bir konuşanlar bileti alabilirsiniz. Şimdi yazımızda hem fiyatlardan, hem de iyi mi alınacağına ilişkin bilgilerden bahsedeceğiz.

Konuşanlar Bilet 2022

Konuşanlar bilet 2022 yılının oldukca arananları içinde içeriyor. Bunun temel sebebi, programın beğenilerek izlenmesi ve hakikaten oldukca popüler bir hal alması. Kuralların olmadığı ve seyircilerle sual yanıt şeklinde ilerleyen programın iki püf noktası var. “Bebiş bizlere bir fantezini ya da sıçış hikayeni anlatır mısın?”. Izleyiciler, bu sual üstünden başlarından geçen vakaları anlatır ve Hasan Can Kaya tarafınca tiye alınır.

Bu şekilde ilerleyen program, daha oldukca diyalog üstüne kurulu. 2 bölümden oluşan Konuşanlar Programı, ikinci bölümde ise sual yanıt kısmını hazır sorulardan ve tahtaya yazılan “Konuşanlar” üstünden ilerlemekte. Tahtaya adı yazılan, hikayesi başarı göstermiş olan kişiler ikinci bölümde sohbetin düzeyini arttırıyor. Bu da aslına bakarsak programı en keyifli ve en gülünç kılan yanlarından biri. Peki konuşanlar bileti iyi mi alınır?

Konuşanlar Nerede Çekiliyor?

Exxen.com’da yayınlana Konuşanlar programı, Grand Pera – Alternatif Sahne’de çekiliyor. Çekimleri burada yapılıyor ve buradaki oturma düzenine gore de bilet satışı yapılıyor. Biletler 2 değişik kategoride satın alınabiliyor. “Konuşanlar ve İzleyiciler.” İzleyici olarak bilet almak isteyenler ile konuşan bilet tutarları içinde fark mevcut.

Programda herhangi bir oturma düzeni bulunmuyor. Numaralı bir koltuk ya da kategori yok. Bunun aksine bir tek Konuşanlar ve İzleyiciler olarak ikiye ayrılıyor. Karışık bir oturma düzeni bulunduğunu söyleyebiliriz. Bununla beraber konuşanlar bilet tutarları, programın çekimi yapıldığı tarihe gore de değişim gösterebiliyor.

Konuşanlar Bilet Fiyatı 2022

Konuşanlar biletleri, iki değişik kategoride satın alınabiliyor. Konuşanlar ve İzleyiciler olarak ikiye ayrılan biletlerde, herhangi bir oturma düzeni ya da koltuk numarası bulunmuyor. Konuşan olarak bilet almak istiyorsanız 130 TL, seyirci olarak bilet almak istiyorsanız da 100 TL’den süregelen fiyatlarla bilet satın alabiliyorsunuz.

Bilet satışları bir tek biletix.com üstünden yapılıyor. Bunun haricinde konuşanlar bilet karaborsa benzer biçimde sitelerde de satışı yapıldığı söyleniyor. Bu şekilde web sitelerinden bilet alarak dolandırılma ihtimaliniz oldukça yüksek. Şu sebeple Hasan Can Kaya konuşanlar bilet almak için tek güvenilir site biletix.com’dur.

Konuşanlar bilet al tutarları

  • Konuşan – 130 TL ile 250 TL arasındadır.
  • İzleyici – 100 TL ile 200 TL arasındadır.

Bilet tutarları, çekim yapılacak tarihe gore değişim gösterebiliyor. Bu sebeple de durağan(durgun) bir fiyat politikası olmadığını rahatça söyleyebiliriz. Bununla beraber bilet tutarları, eskiye nazaran oldukça artmış durumdadır. Bu sebeple de programa seyirci olarak katılmak istiyorsanız 250 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Al

Hasan Can Kaya – Konuşanlar programına bilet almak istiyorsanız, bilet satışları biletix.com ve passo.com.tr üstünden yapılıyor. İkisi de resmi ve güvenilir kaynaklardır. Esasen Hasan Can Kaya da, biletlerin nereden alınacağı mevzusunda bazen duyuru ve bağlantı paylaşmıştır. Bilet satın almak için biletix.com’a girdikten sonrasında, siteye üye olmalısınız. Bilet aldıktan sonrasında da online olarak yazdırabilirsiniz.

Konuşanlara bilet almak için web siteleri:

  • Biletix.com
  • Passo.com.tr

Bu iki siteyi kullanarak, son aşama güvenilir bir halde alışveriş yapabilirsiniz. Bunu haricinde, oldukca fazla söylenti de bulunmaktadır. Konuşanlar bilet karaborsa satışı da oldukca fazladır. Sorun 200 TL’ye alınan biletlerin 1.000 TL’ye kadar satılmış olduğu görülüyor. Ek olarak hususi günlerde bu biletlere 5.000 TL yazanlar bile mevcuttur.

Konuşanlar Bilet Karaborsa

Konuşanlar karaborsa üstünden bilet satışı yapılıyor. Bu sebeple de pek oldukca seyirci, para kaptırdığına yönelik haberler paylaşıyor. Konuşanlara bilet almak isteyen kişiler, biletler tükendikten sonrasında bu benzer biçimde yöntemlere başvurmak zorunda kalıyor. Sadece bu tür durumların güvenilir olmadığını ve son aşama mantıksız bulunduğunu söylemeliyiz. Hasan Can Kaya bile, bu mevzuda dikkat edilmesi için seyircilerini sık sık uyarıyor.

Şu sebeple bilet satışı yapacağını iddia ederek kişilerden bilet parası toplayan ve ondan sonra ortadan kaybolan pek oldukca şahıs mevcut. Bu kişiler, düzmece bilet görseli ile kişileri dolandırıyor ve onların paralarını alıyor. Elbet bu benzer biçimde durumlarda bilet satın alan kişiler mevcut. Sadece bu alışverişi karşı karşıya yapmak en mantıklısıdır.

Konuşanlar Bilet Al

Konuşanlar bilet al

Konuşanlar bilet al, biletix.com ve passo.com.tr üstünden yapılıyor. Altta vermiş olduğumuz bağlantıdan siz de satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece devamlı olarak denetim etmeli ve biletlerin satışa çıkmış olduğu zamanı denk getirmelisiniz. Satışta bilet görmeniz halinde ise oldukça süratli davranmalısınız. Zira oldukca süratli tükeniyor ve şansınızı kaybediyorsunuz. İsterseniz evvelinde kayıt olup, bu benzer biçimde işlemlerle zaman kaybını önleyebilirsiniz.

  • https://www.biletix.com/etkinlik-grup/256521834/ISTANBUL/tr
  • https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik-grubu/hasan-can-kaya-standup-party-biletleri/91613

Ek olarak linkten Hasan Can Kaya Stand Up Party bilet satın alma işlemi de yapabilirsiniz.

Watch this video on YouTube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir